Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nie zadzieraj z bobrami
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2017, 21:21
kupiłbym.
Odpisz
22 lutego 2018, 18:46
@pizzamaster: sprzedałbym tobie
Odpisz
2 listopada 2017, 14:57
crossover z enter the gungeon <3
Odpisz
30 października 2017, 00:48
>infamy III
>wbijasz do jakiegoś lobby
>host ma 30 lvl
>zdaje sie być ogarnięty
>shadow raid
>on zakłada full armor, bronie bez tłumików itp. typowy build pod głośne akcje
>pisze mu, że to misja tylko na cicho
>on odpisuje, że wie lepiej bo ma wyższy lvl odemnie (miałem wtedy 20, bo expiłem po infamy)
>ja mu napisałem, że raczej nie bo ja mam już III lvl infamy
>zkickował mnie
Payday 2 in a nutshell
Odpisz
30 października 2017, 12:16
@Breadbear: Ja zostałem skickowany za cheaty, bo nie traciłem HP (Perk Deck Anarchisty taki dobry)
Odpisz
31 października 2017, 21:08
@Breadbear: Ja mam 1 build do wszystkiego prawie, bo na one down to armor tylko przeszkadza
Odpisz
31 października 2017, 21:11
@FreakZ: Dodge build polecam.
Stryk i jakiś granatnik.
Odpisz
31 października 2017, 21:16
@xMacius: Ja na OD używam galanta i bronco z critsami.
Odpisz
31 października 2017, 21:51
@xMacius: ja mam crossa i granatnik/ chimano compact i akimbo chimano compact/AK(chyba 17 z gage rusian) i contractor
Nie ma chyba lepszego builda niż doge (i jest uniwersalny)
Odpisz
31 października 2017, 23:31
@xMacius: Ostatnio używam nowych shotgunów akimbo + grinder, działa całkiem nieźle
Odpisz
1 listopada 2017, 07:44
@FreakZ: Całkiem przyjemne są
Odpisz
1 listopada 2017, 07:48
@sucy_manbavaran: Ja na Od biorę Full Build po mesiasha i perki gdzie można podnosić z odległości i perki gdzie można wziąść 2 różne deploye. Do tego Stryk z modem na full auto i rakietnica lub granatnik
Odpisz
1 listopada 2017, 08:06
@xMacius: Jak widać każdy ma swój
Odpisz
1 listopada 2017, 08:18
@Breadbear: Ludzie na infamy 4 są wstanie robić naprawdę głupie rzeczy jak np: po zabiciu strażnika nie odpowiadać na pager, a potem wyzywać że to moja wina.
Odpisz
1 listopada 2017, 08:54
To dobrze że nie gram publicznych misji na cicho.
Odpisz
1 listopada 2017, 08:57
Publiczne na cicho są do kitu. Albo masz nieogarów, albo cheaterów.
Odpisz
1 listopada 2017, 11:50
@Breadbear: TRU
Odpisz
29 października 2017, 22:30
Cóż za zbieg okoliczności, Payday 2 był niedawno darmowy (18-28 października) na steam.
Odpisz
29 października 2017, 22:42
@Masouku: Nawet ściągnąłem, chociaż miałem. Jednak cebulowe serduszko ciągle bije.
Odpisz
29 października 2017, 22:42
@Masouku: i to nie raz ;)
Odpisz
29 października 2017, 22:46
@Masouku: znowu??
Odpisz
29 października 2017, 22:48
@Masouku: było też za darmo dlc na jakiejś stronce :D
Odpisz
29 października 2017, 22:50
@DAVJD: To była jedna maska :P
Odpisz
29 października 2017, 22:53
@Masouku: Kiedy chcesz zagrać stealth ale PayDay znowu za darmo i pobierają tacy z pingiem 400 i nickiem Szymon2006PL i wpi***alają sie pod kamery bo ch*ja ogarniają.
No ale, PayDay 2 musi trafić do jak najszerszego grona odbiorców, by się zareklamować, żeby za niedługo wychodzący PayDay 3 miał więcej sprzedaży :^)
Odpisz
29 października 2017, 23:04
@RpLay: ale darmowe xD
Odpisz
29 października 2017, 23:17
@DAVJD: krwa dlaczego dowiaduję się o tym dopiero teraz?
Odpisz
29 października 2017, 23:29
@Snorciakkk: polecam sprawdzać stronkę łowcy gier to nie przegapisz nic ;)
Odpisz
30 października 2017, 06:44
@Szortek: Ja dzisiaj wczoraj trafiłem na typa z chin. Dodał mnie do znajomych skończyliśmy napad 2 godz później wracam a typ pisze tymi je**ny znaczkami odpisałem ,,?" a na to znowu te je**ne znaczki i na końcu ,,lol"
Odpisz
30 października 2017, 20:19
@Masouku: Dlatego to jest śmieszne
Odpisz
31 października 2017, 20:11
@Szortek: Istnieje coś takiego jak single player w Payday2 (ja do 100lvl'a tak grałam) gra się przyjemnie stealth'y
Odpisz
31 października 2017, 20:22
@Szortek: Kupiłem PD2 w październiku ubiegłego roku. Grało się niesamowicie. Dopóki 8 czerwca kiedy nowi gracze którzy otrzymali PD2 za darmo zaczęli szarżowac stealthy...
Odpisz
31 października 2017, 20:24
@Snorciakkk: Jak coś to w CD-ACTION Za 15 zł dostaje się South Parka kijek prawdy. Jakiś skin do lola, Ends of Deponia i jakiś kod do gry jednej.
Odpisz
31 października 2017, 20:49
@RpLay: polecam crime net offline lub friends only.
Odpisz
31 października 2017, 20:53
@Szortek: chcesz zagrać?
Odpisz
31 października 2017, 20:58
@NitroNinja: mogę jutro
Odpisz
31 października 2017, 20:59
mam infamy VI
Odpisz
1 listopada 2017, 10:42
infamy I ale expię szybko
Odpisz
1 listopada 2017, 10:52
@NitroNinja: polecam crime spree
Odpisz
1 listopada 2017, 10:53
na priv podaj link na profil
Odpisz
30 października 2017, 19:35
Czy jeżeli robią tą grę darmową dosłownie co 5 min to chyba jest obawa przed czymś?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2017, 20:50
@SweetTea: Teraz było ze wszystkimi dodatkami ale na 10 dni.
Odpisz
31 października 2017, 20:50
grałabym
Odpisz
31 października 2017, 20:23
Najlepsze są misje o świeżakach
Odpisz
29 października 2017, 23:10
Przez niektórych nowych graczy zostałem wyrzucony ponieważ podobno wtedy hajs dzieli się na mniej osób więc zarabia się więcej
Odpisz
30 października 2017, 00:19
@ChoryGrzyb: każdy dostaje tyle samo, bez względu na liczbę osob
Odpisz
30 października 2017, 07:13
@ChoryGrzyb: Ja na początki tak myślałem i zanim misje kończyłem na głośno to czekałem aż jakiś bot padnie xdd
Odpisz
30 października 2017, 10:48
nie twierdzę tak w taki sposób działają pieniądze w paydayu tylko mówie że dostałem kopa w dupę po ciężkiej robocie przez spryt i nierozumność nowych graczy którzy twierdzą że hajs dzieli się na liczbę graczy
Odpisz
29 października 2017, 23:09
Ostatnio Włoch wyrzucił mnie bo nie znałem włoskiego
Odpisz