Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2017, 08:43
Ja zawsze mam przy sobie zapalniczkę, ale tylko dlatego, że jak mi się nudzi to ją sobie odpalam i patrzę na płomień ;v
Odpisz
1 listopada 2017, 09:36
@CrazyMe: Mam zaszczyt przedstawić państwu współczesną bajkę pod tytułem "Dziewczyna z zapalniczką"
Odpisz
1 listopada 2017, 13:03
@lorax12: z zapałkami to było
Zapalniczka bezpieczna B )
Odpisz
1 listopada 2017, 14:57
@lorax12: piromanka z zapalniczką :D
Odpisz
1 listopada 2017, 15:46
@Basiazuzia: ;3
Odpisz
2 listopada 2017, 19:02
@CrazyMe: Weź sobie też jakiś łatwopalny płyn, czy coś w tym stylu, i jak będziesz się nudzić, to będziecie mieli możliwość podpalenia kogoś, czy jakiegoś zwierzaczka.
Odpisz
2 listopada 2017, 19:03
@FinlandMasterRace: A tak w sumie to pamiętaj też o nożu.
Odpisz
2 listopada 2017, 20:16
@FinlandMasterRace: Wiem, że jestem w Gimnazjum, ale żeby od razu brać mnie za kompletną patologie?!
Odpisz
2 listopada 2017, 20:18
@CrazyMe: To, że masz możliwość, nie oznacza, że jest to dobrym pomysłem.
Odpisz
3 listopada 2017, 03:17
@CrazyMe: czekaj... jakim cudem jesteś wciąż w Gimnazjum?
Ile ty masz lat?
Odpisz
3 listopada 2017, 06:52
@lorax12: 15 skończone, niedługo 16. Tylko jakoś dziwnie mnie wysłali do szkoły ;v
Odpisz
3 listopada 2017, 07:03
@CrazyMe: :v
Odpisz
18 sierpnia 2020, 07:51
@CrazyMe: przybyłam z losowych bo nie ma nic już na głównej i poczekalni o tej porze, ale chciałam tylko ostrzec że jeśli włączasz na za długo zapalniczkę to jej części się nagrzewają i rozklejają i taka zapalniczka na gaz może ci w ręce wybuchnąć, nie wiem jak z elektrycznymi
Odpisz
1 listopada 2017, 08:09
Ja dosyć często noszę przy sobie zapalniczkę.
Odpisz
2 listopada 2017, 20:45
Czy to dziwne, że ja zamiast zapalniczki mam nóż?
Odpisz
2 listopada 2017, 23:00
@BetonowyMur: ja nosze nóż zapalniczkę i cukier
czy to już stan umysłu?
Odpisz
2 listopada 2017, 23:48
Ja noszę masło.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:55
@Kurson: emm
jak i po co?
Odpisz
3 listopada 2017, 06:41
Bo jest drogie.
Odpisz
3 listopada 2017, 11:52
@DeadExtreme: W razie napadu na mnie jak gość widzi że mam masło to ucieka w strachu że zadarł z jakimś wpływowym bogatym człowiekiem
Odpisz
3 listopada 2017, 14:46
@Kurson: aha
w sumie masło to dobry sposób na pokazanie ludzią kim jesteś
na przykład wychodzisz z domu cały w maśle i ludzie myślą że jesteś bogaty
albo chory psychicznie
Odpisz
3 listopada 2017, 16:09
Tak
Odpisz
3 listopada 2017, 16:10
@Kurson: jesteś bogaty czy chory psychicznie
Odpisz
3 listopada 2017, 16:55
Z powodu bogactwa dostałem choroby psychicznej
Odpisz
2 listopada 2017, 23:47
Czemu ten gościu trzyma dynamit?
Odpisz
2 listopada 2017, 20:04
o co chodzi?
Odpisz
2 listopada 2017, 20:07
@TellingKolega: a po co na dziecku zapalniczka?
Żeby palić w kiblu w szkole
Odpisz
2 listopada 2017, 21:07
niedomyślił bym się ;-;
Odpisz
2 listopada 2017, 19:44
yyyy no znalazłem tam w parku
Odpisz
1 listopada 2017, 10:16
ze sklepu.
Odpisz
1 listopada 2017, 09:48
Bo przecież zapalniczka służy tylko do zapalenia papierosa, do żadnej innej rzeczy się nigdy nikomu nie przydała (oprócz zapalenia zniczy co można zobaczyć na obrazku).
Odpisz
1 listopada 2017, 09:41
Na cmentarz z dynamitem przychodzić?
Odpisz
1 listopada 2017, 09:34
Ze śmici rzem wyciongnoł tate
Odpisz
1 listopada 2017, 09:28
,,Kupiłem żeby podpalać znicze."
Odpisz
1 listopada 2017, 07:58
synek: podpie**olilem somsiadowi
ojciec: i dobrze już myślałem ze kupiłeś.Hehe dobrze mendzie jednej Pioter dostaniesz kieszonkowe hehe
synek: dziękuję jeeeeeeej!!11!1!!!!!!!
Odpisz
1 listopada 2017, 08:06
@Cichy22:
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 08:15
@Cichy22: Somsiady ja tu obok stałem i to szłysoł żeby dziecko na złodzieja wychowywadzi wstydził by się somsiad
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 08:28
mój brajanek jest niewinny
2godziny później
gdyby nie ja to byś miał gówniaku opie**ol
Odpisz
2 listopada 2017, 22:38
@TheOfficialForeus: Raczej Pioter a nie brajanek
Odpisz
2 listopada 2017, 22:52
@kroljanjulian: lepsze brajanek ale nie ma za bardzo różnicy
Odpisz
3 listopada 2017, 11:27
@TheOfficialForeus: Brajanek to dziecko karyny i sebixa
Bo Janusz halyna itp to memowa rodzinka i tam wszystko jest dopasowane i lepiej nie zmieniać
W tym przypadku akurat powinno być pioter.
Odpisz
3 listopada 2017, 13:43
@kroljanjulian: eee tam
Odpisz