Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tymi się chodzi
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 listopada 2017, 08:51
Nie ma to jak mieć koleżanke która cię bardzo lubi i często się do cb przytula i potem chce się z tobą ożenić bo umiesz robić szarlotkę a gdy 2 dni później jesteś u niej w domu i leżycie razem na kanapie i jest tuli tuli ona nagle mówi że jesteś jej najlepszym przyjacielem
Odpisz
1 listopada 2017, 09:13
@GragasMrocznejGwiazdy: Minuta ciszy dla naszego brata poległego we friendzone.
Odpisz
1 listopada 2017, 09:25
@GragasMrocznejGwiazdy: hmm. szarlotke ( ͡° ͜ʖ ͡°). po za tym współczuje ci
Odpisz
1 listopada 2017, 09:34
@GragasMrocznejGwiazdy: Heh
Doprawdy, okropne
Po prostu najgorsza rzecz na świecie
Tragedia
Klątwa
APOKALIPSA
Odpisz
1 listopada 2017, 09:39
@GragasMrocznejGwiazdy: To po prostu jej powiedz że się zakochałeś a nie udawaj dalej że jesteś jej najlepszym przyjacielem bo będzie tylko gorzej.
Odpisz
25 listopada 2017, 19:16
@KomandorWertes: te dialog jest dedykowany wszystkim poległym braciom na froncie
a tutaj salwa honorowa na ich cześć
Odpisz
2 listopada 2017, 14:58
mi dzis dziewczyna powiedziałem mi że jestem jej miłosnym przyjacielem, wie ktoś co to znaczy? czy jestem głęboko w friend zone?
Odpisz
2 listopada 2017, 16:09
@Mothman: Chyba nawet bardziej niż głęboko... Ale może źle to zrozumieliśmy i ona chciała jakoś zagadać? Nie wiem uderz do niej, może się okaże że jednak jej się podobasz.
Odpisz
2 listopada 2017, 16:54
@RadzieckiPiesel: znaczy ja już jej mówiłem że mi się podoba ale szczerze to nie wiem czy dalej do niej zarywać bo ona trochę je**ięta jest
Odpisz
2 listopada 2017, 18:41
@Mothman: Jak bardzo je**ięta to nie warto.
Odpisz
2 listopada 2017, 21:41
@RadzieckiPiesel: znaczy jest tak specyficznie je**ięta, wiem że tak to dziwnie brzmi ale trzeba ja znać żeby to zrozumieć
Odpisz
2 listopada 2017, 22:50
@Mothman: Jeżeli w pozytywnym sensie je**ięta to warto.
Odpisz
2 listopada 2017, 21:29
Mem o świętach na początku listopada...
Odpisz
2 listopada 2017, 12:17
To uczucie kiedy kochasz się w kuzynce.Najgorsze jest to,że jest z Niemiec,a ja nie umiem Niemieckiego.
Odpisz
2 listopada 2017, 12:28
z kuzynką to chyba legalne
Odpisz
2 listopada 2017, 13:33
@KaniaS: Tak,tym bardziej,że to bardzo daleka kuzynka.
Odpisz
2 listopada 2017, 13:09
"- No popatrz, to akurat dobrze się składa..."
Odpisz
2 listopada 2017, 12:04
Możliwe że to znak
Odpisz
1 listopada 2017, 14:30
Zabawna rzecz z tą miłością.
Odpisz
1 listopada 2017, 11:55
albo na urodziny
Odpisz
1 listopada 2017, 10:15
Ale tak się nie robi.
Odpisz
1 listopada 2017, 08:08
To wtedy powiedz jej że to ona. Może się uda
Odpisz
1 listopada 2017, 08:34
@TurboSprezarka: wtedy jest 95% szans że wyjdziesz na debila
Odpisz
1 listopada 2017, 09:01
@panPepe: Ale jest 5% że sie uda
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 09:13
@TurboSprezarka: Czyli jednej osobie na 20 się uda, ale przegrywy to nie do końca osoby, jesteśmy rasą podludzi, nie dostosowanymi do życia w społeczeństwie.
Odpisz