Gracze zrozumieją ten ból
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2017, 22:32
Słabe ale trudno
Odpisz
3 listopada 2017, 16:18
@Dagoth: W wielu przypadkach... zmarnowany ult...
Odpisz
1 listopada 2017, 11:04
Wyglada jak ten szkielet z He-mana
Odpisz
1 listopada 2017, 11:08
W sumie w tym skinie -rekolorze to tak.
Odpisz
1 listopada 2017, 11:17
Odpisz
3 listopada 2017, 11:07
biorę
Odpisz
1 listopada 2017, 11:16
Normalnie to on powinien być martwy ale co ja tam wiem ja mainuje Mercy i Reapera
Odpisz
1 listopada 2017, 12:10
@Bright32: Niech spłonę ale mainuje genjiego i mccree
Odpisz
1 listopada 2017, 12:17
@Bright32: ej niemam z kim grać zagrałbyś ze mną?
Odpisz
1 listopada 2017, 12:19
@PanSowa12: sowa ja gorszy od niedawna zaczołem grać HANZO a tak to gram reaperem zeenyatom wieprzem mei aną ogółem prawie każdą postacią po trochu
Odpisz
1 listopada 2017, 12:36
@PanSowa12: Płoń za Gengu
Odpisz
1 listopada 2017, 13:03
@Bright32: gengu szimada brader
Odpisz
1 listopada 2017, 13:15
@Hub130602: podaj batletag
Odpisz
1 listopada 2017, 13:15
@xblacklion: spox poczekaj kompa włącze
Odpisz
1 listopada 2017, 13:21
@xblacklion: Akantu#2248
Odpisz
1 listopada 2017, 13:48
@Hub130602: Zara dodam grasz za 30 min?
Odpisz
1 listopada 2017, 19:52
@xblacklion: a tera?
Odpisz
2 listopada 2017, 02:05
@Hub130602: sorka musiałem iść do dziewczyny
Odpisz
2 listopada 2017, 12:58
@xblacklion: opłaca się ov kupować? Muszę jakoś załatać dziurę w sercu po śmierci tf2...
Odpisz
2 listopada 2017, 13:12
@Ketjow08: TF2 nigdy nie umarło
Odpisz
2 listopada 2017, 13:14
@Bright32: Kiedy ludzie maja mainy reaper/gengu/mery a ty grasz main Ana/Orisa .-. .
Odpisz
2 listopada 2017, 13:53
@Pride: ja mainuję Junkrata, Mercy i Lúcio ;-;
Odpisz
2 listopada 2017, 15:53
@Ketjow08: opłaca się
Odpisz
2 listopada 2017, 16:32
@xblacklion: spoko
Odpisz
2 listopada 2017, 16:38
@Pride: Mainuję Divę
Odpisz
2 listopada 2017, 22:21
@LiseQPL: DVA? Jestem z ciebie DUMNY. Ja probowalem grac dva ale mi nie idzie. Wedlug wskazan moim mainem powinna byc Ana i gengu ale glownie wole Ane i Orise.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:50
@Pride: Mi Aną w ogóle nie idzie więc również gratki za granie taką postacią.
Odpisz
2 listopada 2017, 17:47
jestem mainem reapera i przez to że jego e jest słabe i nie da się na wyższych rangach w ogóle dostać na plecy na przykład widow, nie gram już w tą grę i mainuje tylko zeda i jhina oraz douchbaga w South Parku. Jak już zmienią te e reapera to może wrócę, jak narazie według mnie ta gra jest niegrywalna.
Odpisz
2 listopada 2017, 14:57
Kolego, ale tobie to już nie grozi...
Odpisz
1 listopada 2017, 12:34
Blizzard ma mu usunąć teleportuję, bo uznali że jest bezużyteczna
Odpisz
1 listopada 2017, 12:38
@Krzyniu: brawo blizzard
Odpisz
1 listopada 2017, 12:47
@Krzyniu: Z tego co wiem blizzard bardzo lubi tę umiejętność i nie chce jej usuwać. Jednakże są świadomi problemów z tą teleportacją i chcą zminimalizować widoczność miejsca teleportacji oraz zredukować czas trwania ładowania do przemieszczenia się.
Odpisz
2 listopada 2017, 12:27
@Shannon: Przyjemnie .
Odpisz
2 listopada 2017, 12:10
Kiedy robisz sie widzialny za plecami wroga i on sie odwraca. *obrazek szpiega z gmoda* guess i'll die
Odpisz
1 listopada 2017, 14:18
shift i uciekasz
Odpisz
1 listopada 2017, 11:01
Guess i'll DIE, DIE, DIE!
Odpisz
1 listopada 2017, 10:54
Kiedy przeczytałeś die głosem Żniwiarza
Odpisz