Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Płać pan
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2017, 22:50
Mógłbym powiedzieć jak reszta że niema problemu, ale jednak !
hurr durr bakterie i jak nie nowa betoniarka(co bardzo prawdopodobne)to również zatrucie betonem...
(a jak nowa ?) Jak nowa to czemu ku*wa nie kupili rozdrabniarki spożywczej, a mają nowiutką betoniarkę ?
Odpisz
8 grudnia 2017, 06:53
@LIPERS: Betoniarka pewnie tańsza była lub jakąś wyprzedaż dorwali
Odpisz
2 listopada 2017, 23:21
A wy narzekacie na słabe jedzenie w polskich szpitalach. Niewdzięcznicy.
Odpisz
3 listopada 2017, 21:45
@Kuziemek: Wiadomości~[Kolejny sukces obecnego rządu]
Odpisz
2 listopada 2017, 12:35
jeżeli była czysta to w czym problem?
Odpisz
2 listopada 2017, 22:12
@kacperro520: A czy takie betoniarki są spalinowe?
Odpisz
2 listopada 2017, 22:25
@ZEUS_: Nie, takie betoniarki podłącza się do prądu. Szczerze to zastanawia mnie jak wyglądałaby betoniarka spalinowa
Odpisz
2 listopada 2017, 22:37
@venomman: Komin zamontowany i głośniej by chodziła.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:46
@kacperro520: A wygląda na czystą?
Odpisz
3 listopada 2017, 00:08
@Kurson: a myślisz, że robili jedzenie właśnie w tej betoniarce ze zdjęcia?
Odpisz
3 listopada 2017, 07:33
@venomman: by była głośniejsza.
Odpisz
3 listopada 2017, 10:28
@PrawdziwyHulk: Ale chodzi mi o to, jak wyglądałaby cała konstrukcja
Odpisz
3 listopada 2017, 20:28
@venomman: miała by zbiornik na paliwo.
Odpisz
2 listopada 2017, 10:44
A myślałem,że tylko szpitalne jedzenie w Polsce jest do dupy.
Odpisz
2 listopada 2017, 21:21
@Ja_tu_tylko_komentuje: no bo jest
Odpisz
2 listopada 2017, 21:30
@Ja_tu_tylko_komentuje: To jest do dupy?
Odpisz
2 listopada 2017, 21:42
@Ameron: tak
Odpisz
2 listopada 2017, 21:49
@Sp1zg4nY: Chłopie, tam jest masło! Nie jakaś margaryna z biedry tylko prawdziwe masło!
Odpisz
2 listopada 2017, 22:15
@Ameron: w orlenie jest masło za 4.90 po za tym oni mają je z hurtowni więc mega tanio płacą, to tak jakbyś kupił rolexa za 200zł, nie uczyni Cię to bogaczem
Odpisz
2 listopada 2017, 22:00
Jeśli nie używali wcześniej tej betoniarki do mieszania betonu, to czemu nie...
Odpisz
2 listopada 2017, 22:00
Moge sie założyć, ze i tak smakowalo lepiej niz na stolowce w mojej podstawówce :D
Odpisz
2 listopada 2017, 12:24
Grunt to pożywne jedzonko :D
Odpisz
2 listopada 2017, 09:56
Co ku*wa
Odpisz
2 listopada 2017, 10:04
@LubieTostyPL: To ku*wa
Odpisz
2 listopada 2017, 12:05
@LubieTostyPL: Zwyczajny dzień w Danii.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2017, 11:49
Nie widzę problemu. Nie dość, że działa, to taniej wychodzi...
Odpisz
2 listopada 2017, 11:11
Yum
Odpisz
2 listopada 2017, 10:44
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to wcale nie jest głupie.
Odpisz
2 listopada 2017, 09:38
Można? Można!
Odpisz