Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arenak1111

1 października 2018, 17:12

Fear of The Dark...Fear of The Dark...I’ve got The phobia there’s someone always near...

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2019, 02:50

@arenak1111: To Heavy metal

Avatar arenak1111

22 lipca 2019, 12:28

Wiem ale pasuje do klimatu nocy w norweskim lesie

Avatar xMajeczkowax

21 stycznia 2018, 09:11

BERTOLTO

Avatar Masouku

4 listopada 2017, 15:59

Taka Sonata Arctica

Avatar michal646

4 listopada 2017, 17:46

@Masouku: Bardziej Dark Funeral.

Avatar Masouku

5 listopada 2017, 16:13

@michal646: Najbardziej pasuje Ghost

Avatar
Lunia21

5 listopada 2017, 13:15

BERUTORUTO

Avatar WebsTer230

2 listopada 2017, 20:30

To nie jest przypadkiem Berthold z Tytanów?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Lujis

4 listopada 2017, 23:53

@WebsTer230: Tak. To ten, co zmienił się w tytana kolosa.

Avatar powerfirephoenix

5 listopada 2017, 09:30

@WebsTer230: Berthold jak się patrzy, wszędzie rozpoznam tą twarz zdrajcy ludzkości. No dobra Bert jest fajny

Avatar Kr33gn4r

2 listopada 2017, 22:09

Prędzej usłyszysz hymn isis od tych ciapaków, których jest chyba więcej niż prawdziwych norwegów
Ewentualnie usłyszysz Zenka Martyniuka, bo 14/88 ludzi w Norwegii to Polacy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MoNka455

4 listopada 2017, 22:05

@Kr33gn4r: A ty jesteś narodowym socjalistą czy co?

Avatar Kr33gn4r

4 listopada 2017, 22:09

@MoNka455: lubię niepoprawność polityczną i nienawidzę "nowoczesnego" feminizmu i rasizmu
wystarczy?

Avatar
Psyduck

4 listopada 2017, 18:13

dETHKLOK DETHKLOK

Avatar xAzumiKx

3 listopada 2017, 06:58

Bardziej bym się bał Finlandii.

Avatar Murbeton

4 listopada 2017, 14:28

@xAzumiKx: dokładnie dokładnie

Avatar
KacperowyMetalowy

4 listopada 2017, 14:44

@xAzumiKx: Lordi mają tylko taki wygląd, riffów to bym się nie bał.

Avatar WebsTer230

4 listopada 2017, 15:51

@xAzumiKx: HARD ROCK ALLELUJA

Avatar Pikachu_fan_Subaru

Edytowano - 4 listopada 2017, 16:10

@xAzumiKx: Ja bym wsiadł do swojej Satsumy i spie**olił
#PozdroDlaKumatych

Avatar kusal

4 listopada 2017, 16:06

biegnę i się dołączam

Avatar ShadowStorm

4 listopada 2017, 14:49

Avatar Pitrekkk

3 listopada 2017, 09:20

Avatar TenLucznik

3 listopada 2017, 00:55

?

Avatar taki_se_dywan

2 listopada 2017, 23:39

chyba jakaś litrówka

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2017, 22:01

Udawaj drzewo

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2017, 22:09

najwyżej zetną cię na ognisko

Avatar CrazyMe

2 listopada 2017, 20:18

Ja bym tam biegła w kierunku skąd dobiega muzyka ;v może by się jakiś Wiking dla mnie znalazł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2017, 22:05

@kamykPL: *podtrzymywanie tematu*

Avatar CrazyMe

2 listopada 2017, 22:07

@kamykPL: Znaczy, wiem, że to z mojej winy więc wolę już siedzieć cicho

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Co za przypadek

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka