Współcześni muszkieterowie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Żartownisie
Cel namierzony
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2017, 15:28
Ja mam na imię Dustin, so get over it!
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 15:41
@dustin2001: Od teraz na zawsze będziesz mi się kojarzył ze Stranger Things.
Odpisz
4 listopada 2017, 15:53
@Naruumi: Meh.
Odpisz
4 listopada 2017, 16:48
@dustin2001: czytane jako "dastin" co nie? jak często ktoś w Polsce czyta jako "Dustin"? xD
Odpisz
4 listopada 2017, 17:04
@makajet: Mylą z nazwiskiem.
"Dustin Daniel"
Odpisz
4 listopada 2017, 18:12
@dustin2001: rip
Odpisz
5 listopada 2017, 00:21
@dustin2001: mój kolega ma na nazwisko Janusz, także nie masz źle
Odpisz
4 czerwca 2018, 06:04
@dustin2001: Brzmi jak ksywka wrestlingowca.
Odpisz
4 czerwca 2018, 14:09
@flamefrost20: Może być.
Odpisz
2 listopada 2017, 22:17
Ten uczuć gdy masz na imię Albert ;-;
Odpisz
2 listopada 2017, 22:22
@albert1005: Normalne imię
Odpisz
4 listopada 2017, 20:24
@albert1005: ;-;
Odpisz
1 czerwca 2018, 12:45
@albert1005: No hej
Odpisz
4 listopada 2017, 15:17
Nie rozumiem czemu ludzie czepiają się takich imion. Bardziej dziwią mnie ludzie, którzy twierdzą, że takie imiona niszczą dzieciom życie. Bo co, bo inne dzieci będą się z nich śmiały? To raczej z ludźmi z "normalnymi" imionami jest coś nie tak, skoro dają przyzwolenie na wyśmiewanie się z ludzi z rzadko spotykanymi imionami.
Odpisz
4 listopada 2017, 23:30
@anonymoose: to są imiona typowo wymyślam przez patologów. Po co na siłe próbować wyróżnić dziecko pośród innych normalnych polskich imion
Odpisz
6 listopada 2017, 04:02
@anonymoose: Ja nie rozumiem dlaczego karynki przekształcają imiona, nie lepiej nazwać dziecko Oliwier, Ksawier? Myślą że jak dadzą w stylu angielskim to jest zajebiście. Nie, nie jest.
Odpisz
6 listopada 2017, 15:02
@Crln_7: Zajebistość to pojęcie wybitnie względne.
Odpisz
2 listopada 2017, 22:48
Ten Xavier otworzy szkołe dla ludzi ze spie**olonymi imionami i będzie jeździł na wózku mówię wam
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 16:21
@Dagoth: Już ma jednego kandydata, Rosomaka
Odpisz
4 listopada 2017, 16:54
@Dagoth: Rosomaka to ty szanuj
Odpisz
4 listopada 2017, 17:02
@M_ateo_1: Mówiłem o tym Rosomaku
Odpisz
4 listopada 2017, 17:16
@Dagoth: ale to jest Wolverine z głową Janusza
Odpisz
4 listopada 2017, 17:25
@M_ateo_1: Musiałeś wszystko popsuć
Odpisz
4 listopada 2017, 23:01
@Dagoth: przepraszam, nie wiedziałem
Odpisz
4 listopada 2017, 21:37
Nie przesadzajmy, te imiona nie są jeszcze takie straszne.
Odpisz
4 listopada 2017, 16:15
a potem ojciec zmienia im nick na LordMiniPieczarek, MasterAWUPY, Marchewkasz
Odpisz
4 listopada 2017, 15:40
Co jest takiego niezwykłego w tych imionach?
Przecież Oliwier, Ksawery i Albert są całkowicie normalne, a i już dawno dzieci tak nazywano.
Odpisz
4 listopada 2017, 15:52
Tak, ale przez X to już trochę gorzej.
Odpisz
2 listopada 2017, 21:41
Moja siostra chce nazwać swojego syna Luka
Odpisz
2 listopada 2017, 21:45
@Henzej: o maj gad
Odpisz
2 listopada 2017, 21:49
@Henzej: Zalej jej waginę betonem.
Odpisz
2 listopada 2017, 21:55
@flamefrost20: Już cię lubię
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 15:44
@Henzej: Mam znajomego o takim imieniu. Jest włochem, bo to normalne i całkowicie przeciętne włoskie imię.
Nie ma w tym imieniu nic zaskakującego, a mogłabym rzec że jest lepsze od wielu "współczesnych" wynalazków typu Dżesika lub Kewin.
No i... Bardzo mi się podoba.
Odpisz
4 listopada 2017, 15:48
znam dziewczynę której mama pozwoliła wybrać imię dla brata kiedy miała 7 lat
Teraz syn chyba nazywa się Pascal
Odpisz
4 listopada 2017, 15:31
Święci Oliwier, Xavier i Albercik (ur. ok. 2010 r.) - patroni dzieci poszkodowanych za młodu przez nadpobudliwe, chore psychicznie i mentalnie matki (zwane w Polsce "madkami"), patroni dzieci z patologicznych rodzin, a ich męczeństwem, za które otrzymali oni kanonizację (i to jeszcze za życia) jest to, że otrzymali wspomniane na początku imiona od własnej "madki". Papież, Franciszek I podczas kanonizacji utrzymywał, że "matka musi opiekować się dzieckiem, a nie wciskać go mocniej w patologię" i wyznał, że kiedy dowiedział się o istnieniu tych dzieci i o ich położeniu, chciał wyskoczyć ze swojego balkonu, mówiąc "Panie, zabierz mnie z tego pie**olnika".
Po kanonizacji w 2016 r. św. Oliweir, św. Xavier i św. Albercik zostali okrzyknięci "Świętą Trójcą Spie**olenia" i taki ich tytuł utrzymuje się po dziś dzień.
Odpisz
4 listopada 2017, 15:29
Olivier, Xavier i Albert. Imiona może nie typowo polskie, ale tak ogólnie to kompletnie normalne
Odpisz
3 listopada 2017, 02:56
Zniszczyłaś im życie suko :'(
Odpisz
4 listopada 2017, 15:10
@Crln_7: Zniszczyłeś*
Odpisz
2 listopada 2017, 22:16
Odpisz
2 listopada 2017, 23:05
@DAVJD: wyjątkowy przykład spie**olenia xd
Odpisz
3 listopada 2017, 18:08
@DAVJD: Czemu na zdjęciu zaznaczony jest Kasjan?
Odpisz
3 listopada 2017, 18:53
@Anielka999: nie wiem
Odpisz
3 listopada 2017, 07:58
O Chryste, Xiawię!
Odpisz
2 listopada 2017, 23:34
A gdzie brajanek?
Odpisz
3 listopada 2017, 00:06
@BonnieThePirate: To będzie chyba kolejny.
Odpisz
2 listopada 2017, 22:52
Albert jeszcze ok, ale xavier .-.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:02
@trampkowiczka: Ksawery to akurat normalne polskie imię po prostu napisała je inaczej nie rozumiem śmieszności tego mema
Odpisz
2 listopada 2017, 23:32
@trampkowiczka: może jest fanką marvela dokładniej x-men
Odpisz