Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 marca 2021, 00:06
W samej nazwie jest podane w sumie czego można się spodziewać... Przyznam się szczerze że dość często zachodzę na ciemną jego stronę... No bywa
No kuźwa ale odkop
Odpisz
19 maja 2023, 11:05
@Loginamika04: rel
Odpisz
4 listopada 2017, 21:04
Kiedy ktoś Ci mówi, że znalazł najciemniejszy zakątek deviant art'a
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 21:23
@kandashiipanda: Kiedy serio widzisz coś poje**nego na deviantarcie
Odpisz
4 listopada 2017, 21:46
@BOSS111:
Odpisz
8 października 2018, 14:45
@kandashiipanda:
Odpisz
4 listopada 2017, 20:37
Odpisz
4 listopada 2017, 20:42
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 16:19
A ludziom się żołądki wykręcają, kiedy widzą blood art
Odpisz
5 listopada 2017, 16:16
Gorzej, jak trafisz na tą ciemną stronę rule 34.
Odpisz
5 listopada 2017, 16:05
Ja tam wszystko widziałem od jakiś fanartów po vore :P i nic mnie już więcej nie zdziwi, ale jak znacie coś mega dziwnego poprosze o linki :3 z przyjemnościązobacze :D
Odpisz
4 listopada 2017, 23:20
ERERI
Odpisz
5 listopada 2017, 00:14
NIE NIE NIE NIE TYLKO NIE TO
Odpisz
5 listopada 2017, 01:21
@Mrs_Voider: ?
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2017, 11:47
@seba745: yaoi z anime Shingeki no Kyojin dla zje**nych fangirl
Odpisz
5 listopada 2017, 11:50
@Mrs_Voider: zaraz. Czy ty na avku masz Jean'a całującego się z Eren'em? Czy mi się wydaje, bo tego drugiego gościa nie mogę rozpoznać.
Odpisz
5 listopada 2017, 14:00
To Marco xD
Odpisz
5 listopada 2017, 14:21
@Mrs_Voider: podejrzewałem
Odpisz
5 listopada 2017, 11:11
ja tyle tam widziałem że nigdy nic nie bedzie dla mnie nienormalne ;-;
Odpisz
5 listopada 2017, 09:20
Najgorszy ship w AoT to MikasaxJean albo właśnie Ereri albo ErenxErwin
Odpisz
4 listopada 2017, 20:15
polecam mpreg :3
Odpisz
4 listopada 2017, 20:16
@Asasyn07: albo vore :3
Odpisz
4 listopada 2017, 20:19
@niggiddu: albo gay furry 3:
Odpisz
4 listopada 2017, 21:42
@Asasyn07: christian FNAF
Odpisz
4 listopada 2017, 23:55
@Asasyn07: słabe
Odpisz
4 listopada 2017, 23:38
Akurat założyłam dziś tam konto. Nazywam się tam KingaQwerty
Odpisz
4 listopada 2017, 20:35
moje drogie pedryle potrzebuje grafika który by pomógł mi zrobić część grafiki do mojej gry
Odpisz
4 listopada 2017, 20:51
@menouto: Czy wysoki skill w Paintcie się liczy?Potrafię narysować koło.
Odpisz
4 listopada 2017, 20:56
@menouto: A ile płacisz?
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2017, 21:04
@Andrzej_Duda: masz jakieś doświadczenie z grafiką pikselową,spriteami i takimi tam?
Odpisz
4 listopada 2017, 21:05
@NaiNeko27: 5 groszy kanadyjskich za godzine
Odpisz
4 listopada 2017, 21:14
@menouto: Ja mogę robić tło. Robię w Sketchu, FireAlpace i Paincie. Ale aktualnie nie jestem na laptopie ze sprawy pt "KURRR MÓJ MONITOR SIĘ ZJE**Ł.".
Odpisz
4 listopada 2017, 21:18
@Ashley12c: napisz do mnie na priv kiedy naprawisz sprzęt
Odpisz
4 listopada 2017, 21:42
@menouto: umiem narysować swastyke i dać mu tęczowy gradient
liczy się?
Odpisz
4 listopada 2017, 22:09
@Ashley12c: Witam w klubie zje*anych laptopów. Mi bratanica spaliła gniazdo zasilacza i kij wie kiedy go naprawię ;v
Jedyne co koło pikseli leżało to to:
Odpisz
4 listopada 2017, 22:46
@menouto: Pisz priv, może się na coś przydam
Odpisz
4 listopada 2017, 22:43
Linki poproszę
Odpisz
4 listopada 2017, 22:40
Oj tak to kazirodcze yaoi z Assassin's creed (nwm jak to nazwać). Tak, znalazłam takie coś. Nie wstawie tego, ale to był bodajrze Haytham r*chający Connora, tylko że Connor był kobietą. Ja nie wiem jak to skomentować.
Odpisz
4 listopada 2017, 21:43
Odpisz
4 listopada 2017, 22:39
@Kr33gn4r: Ale narysowane nawet nie najgorzej.
Odpisz
4 listopada 2017, 21:28
Ja tę stronę DA właśnie lubię najbardziej.
Odpisz