Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Niegrzeczny Oskarek
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2017, 16:39
A patolog to nie przypadkiem od trupów, tzn już po prawilnym wpie**olu?
Odpisz
3 listopada 2017, 16:44
- Co było przyczyną zgonu?
- A nie wiem, chyba się frajer poślizgnął na schodach i karczycho skręcił
- A co z tymi ranami po nożu?
- A ch*j Cię to obchodzi, psie?! Może akurat wtedy jabłko obierał! Nie jestem, ku*wa, konfidentem!
Odpisz
3 listopada 2017, 17:06
Tak, patolog zajmuje się sekcję zwłok, bada przyczyna zgonu No i ogólnie szpara ci tam w kichach po śmierci...
Odpisz
4 listopada 2017, 17:28
Patologia to nauka zajmująca się chorobami i stanami chorobowymi.
Odpisz
4 listopada 2017, 18:28
patolog i patologia to chyba dwie inne rzeczy
Odpisz
4 listopada 2017, 18:40
Patolog to człowiek zajmujący się patologią. Ogólnie rzecz biorąc słowo "patologia" powstało ze słów greckich oznaczających "nieprawidłowość" oraz "naukę". Oprócz patologii w medycynie istnieje też zjawisko patologii społecznej.
Odpisz
5 listopada 2017, 08:14
nieprawidlowosc i slowo
logos to jest slowo
Odpisz
5 listopada 2017, 09:12
@Piket: Nie zawsze, z tego co wiem zwykle raczej bada już usunięte w trakcie operacji tkanki, przygotowuje z nich preparaty i bada pod mikroskopem. Czasem też utrwala całe nażądy albo ich fragmenty
Odpisz
4 listopada 2017, 22:04
chyba lekarz-patol
Odpisz
3 listopada 2017, 15:14
Napi**dolimy od ch*ja tabletek, a jak nie pomoże to wyku*wiaj.
Odpisz
3 listopada 2017, 15:04
Ty no nie wiem jak tam twoje gardło zrogowaciałe co jest automatem na ku*asy na imprezach
Odpisz
3 listopada 2017, 14:56
mam serwer discord "Wczoraj"
Odpisz
3 listopada 2017, 15:01
@WCZORAJ: To weź jeszcze zrób taki, żeby był dzisiaj :V
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2017, 14:59
- Proszę lekarza, coś mi dolega?
- Te no, sorry mały, ale coś Ci się w płucach zje**ło. Za dużo fajurek za garażami chyba.
- Emm... To co teraz zrobimy?
- Spoko, zara obczaimy jakieś spoko dragi i będzie luz! Masz. Idź to tej prawilnej mordeczki z apteki i ogarnij sobie towar.
Odpisz
3 listopada 2017, 14:55
Gitara siema, kolano mnie napi**dala jak pies kibola pałą po ryju
Odpisz