Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2017, 21:15
Ktoś wytłumaczy?
Odpisz
6 listopada 2017, 21:18
@FuryGaming: chodzi o to że mózg w czasie dnia używa się 10% a zaś w nocy 100%
Odpisz
6 listopada 2017, 21:24
@NightShadePL: Aha, rozumiem, dziękuję.
Odpisz
6 listopada 2017, 22:56
@NightShadePL: głupota. Gdybyś używał mózgu w 10% to byłbyś warzywem.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2017, 12:09
Nope, jakby każdy używał 100% to byłby Bogiem nauki,powstawały portal gun,miecze laserowe,czarna materia i wiele innych
Odpisz
7 listopada 2017, 13:43
@NightShadePL: ciągle używamy 100% mózgu
Odpisz
7 listopada 2017, 17:22
@NightShadePL: To 10% to mit, ale sądzę, że po prostu nie zrozumiano do końca faktu
Podejrzewam, że chodziło w nim oryginalnie o to, że co prawda używamy 100% komórek mózgowych, ale nasz "RAM" jest jakby zablokowany na 10% swoich możliwości
Mógłby ktoś sprawdzić, czy o to w tym micie chodziło?
Odpisz
7 listopada 2017, 17:52
Slyszalem że podobno nie uzywamy ani 10% ani 100% naszego mózgu, używamy większość mózgu ale nie 100%. A w nocy uzywamy wiecej procent naszego mózgu niz w dzień, i dlatego rozkminiamy o 1 w nocy czy pingwiny mają kolana.
Odpisz
7 listopada 2017, 19:00
@ilnicz: mają
Odpisz
8 listopada 2017, 22:57
@ilnicz: W nocy chyba nawet 80% jest
Odpisz
15 listopada 2017, 08:19
@FirankaMipinska: jakbyś chciałbyś wiedzieć, to polecam film Lucy.
Odpisz
29 listopada 2017, 16:20
@NightShadePL: 1) Jak już, to chciałabyś
2) Użyto w nim popularnego mitu o 10% mózgu, zatem to nie film naukowy, ale akcji, science fiction
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2017, 23:37
W dzień to intel atom
W nocy intel core i69😃
Odpisz
8 listopada 2017, 14:41
@Danonix: 😄😄😄😄😄😭😭😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👈👈👈👌👈
Odpisz
8 listopada 2017, 15:24
@Danonix: xDDDDDD bekaaa xDD ;D
Odpisz
7 listopada 2017, 23:14
Nie wiem jak wasze, ale mój mózg w nocy nie jest grzejnikiem z wysokim TDP
Odpisz
7 listopada 2017, 21:03
bylo uzyc intela atoma
Odpisz
7 listopada 2017, 18:21
na morele net jest komp za 2000 który ciągnie bf1 w 60 na średnich, i ma pentium
Odpisz
7 listopada 2017, 19:49
@mamrek: ale ten Pentium jest lepszy niż niektóre i3
Odpisz
7 listopada 2017, 20:58
@firankowy: chyba że tak
Odpisz
6 listopada 2017, 20:56
mózg podczas pisania sprawdzianu.
Odpisz
6 listopada 2017, 22:15
@NightShadePL: Mój też jest cały w Jogurcie
Odpisz
7 listopada 2017, 18:11
@NightShadePL: Dlatego najwięcej pisze na końcu sprawdzianu ͡° ͜ ͡°
Odpisz
7 listopada 2017, 17:45
Mam za mało RAM w mózgu żeby to zrozumieć
Odpisz
6 listopada 2017, 21:33
Mój ma chyba jakieś problemy z chłodzeniem
Bo chwilę tylko muszę myśleć i już się topi
Odpisz
6 listopada 2017, 22:53
@Davido: To się nazywa inteligencja poniżej przeciętnej jak cię boli jak myślisz.
Odpisz
7 listopada 2017, 06:32
Gdy ty sb tylko tak z sb żartujesz, ale jakiś debil oczywiście musi się odezwać, bo by ku*wa nie wytrzymał dnia bez nazwania kogoś głupszym od siebie
Odpisz
7 listopada 2017, 15:58
@Davido: nie głupszym od siebie.
Nic nie mówiłem o swojej inteligencji.
Odpisz
6 listopada 2017, 20:55
Całe życie na zintegrowanym...
Odpisz
6 listopada 2017, 21:08
@Szortek: Zintegrowany procesor?
Odpisz
6 listopada 2017, 21:48
@sucy_manbavaran: Tak ;-;!
Technik Informatyk pozdrawia ;-;
Odpisz
6 listopada 2017, 22:51
@Szortek: i know that feel bro...
whole life..
Odpisz
7 listopada 2017, 07:53
@Szortek: Też technik informatyk, a słyszałam tylko o zintegrowanej grafice, jeja bawi i uczy
Odpisz
7 listopada 2017, 01:00
No właśnie outside, nie inside.
Odpisz