Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2017, 21:21
Ja zawsze odpowiadam tak, bo zawsze chcę mi się jeść ;-;
PS. Ta Insygnia Śmierci na laptopie :')
Odpisz
7 listopada 2017, 18:44
Ja mam wręcz przeciwnie tylko z babcią. Jak przyjeżdża do nas i ja gram na komputerze to na zawsze ale to ZAWSZE pyta się czy chce zupę itp. Ja nawet nie wiem co odpowiadam bo przecież ranga w cs:go sama się nie wbije. Nagle przychodzi babcia i kładzie mi zupę na biurku. Ja wtedy odpowiadam że nie chciałem a ona na to że mówiłeś że chcesz.
Odpisz
7 listopada 2017, 18:34
albo "a mogę tylko spróbować ?"
Odpisz
7 listopada 2017, 18:12
ech
Odpisz
7 listopada 2017, 17:47
nie wiedziała że będzie taka dobra
Odpisz