Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lujis

Edytowano - 11 listopada 2017, 20:34

Na górze róże,
Mój pokój płonie,

Avatar Illuminati

11 listopada 2017, 12:56

Przelicznik ile to jest 1.8 PB porno na czas:
23.4 lat w jakosci HD-TV.
102 lata w jakosci 720p
i 293 lat i 6 miesięcy w jakosci 480p

Avatar Zicher

9 listopada 2017, 20:04

Czekaj, a ile dokładnie jest porno w internecie, bo coś mi się wydaje że 1.8PB to trochę sporo, jak na dzisiejsze dyski?

Avatar Zygarde

10 listopada 2017, 17:51

@Zicher: Mógł pobrać filmy kilka razy

Avatar Krzyniu

10 listopada 2017, 21:05

@Zicher: Internet.
Jest.
Wyku*wiście.
Duży.

Avatar czatcv_kk

10 listopada 2017, 21:12

@Krzyniu: terabajt<petabajt czyli 1 petabajt to 1024 terabajty

Avatar Krzyniu

10 listopada 2017, 21:28

@czatcv_kk: thanks, captain obvious

Avatar Strex

Edytowano - 10 listopada 2017, 21:33

@czatcv_kk: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bajt
obok jest tabela z wielokrotnością
zobaczysz tam że 1PB=1000TB A 1PiB=1024TiB
ale w praktyce naprzemiennie używa się TB i TiB I WKOŃCU CH*JA WIADOMO ILE TAK NAPRAWDĘ JEST
chociaż producenci dysków zazwyczaj dają w tym mniejszym

Avatar ponczeq

11 listopada 2017, 07:16

@Zicher: są miliardy porno w internecie, niektóre są dłuższe a niektóre kródsze

Avatar jacekpoz

11 listopada 2017, 10:03

@ponczeq: krótsze*

Avatar Kejdzej

9 listopada 2017, 00:56

Jakby co, 1 Petabajt = 1000 000 GB

Avatar M_ateo_1

9 listopada 2017, 17:16

@Kejdzej: czyli 1 petabajt= 1000 terabajtów?

Avatar lulul

9 listopada 2017, 17:21

@M_ateo_1: ta

Avatar FullPain

10 listopada 2017, 22:15

@M_ateo_1: 1024tb żeby być precyzyjnym

Avatar TheMJawesome

10 listopada 2017, 22:40

@FullPain: bity=/=bajty

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2017, 23:48

@FullPain: Nie. Petabajt to 1000 terabajtów. To o czym mówisz to pebibajt, który dzieli się na 1024 tebibajty.

Avatar TheMJawesome

11 listopada 2017, 00:20

przedrostki nie są odmieniane

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 00:47

@TheMJawesome: A gdzie odmieniłem?

Avatar TheMJawesome

11 listopada 2017, 08:02

peta - pebi
tera- tebi

nie ma czegoś takiego

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 08:32

@TheMJawesome: No tyle, że jest. Uznano, że nielogiczne jest by się petabajt dzielił na 1024 gigabajty etc. (bo jakby nie patrzeć przedrostek "peta" oznacza 10^15 itd.), wprowadzono przedrostki dwójkowe. I to są właśnie pebibajty/tebibajty.

Avatar Strex

10 listopada 2017, 21:06

Jakby toś nie wiedział jak dużo to jest to hipokamp dorosłego człowieka jest w stanie przechowywać równoważnik 2,5 petabajta

Avatar
Deszcz

10 listopada 2017, 21:09

@Strex: Ekhem, koleżanki psa kota znajomy pyta się co to jest hipokamp

Avatar siemak

10 listopada 2017, 21:15

.

Avatar Strex

10 listopada 2017, 21:26

Avatar KingsMax

10 listopada 2017, 22:29

@Strex: A pomyśleć że to zaledwie pamięć tymczasowa...

Avatar Bober_

9 listopada 2017, 20:31

Avatar M_ateo_1

9 listopada 2017, 17:17

i jest limit?

Avatar lorax12

9 listopada 2017, 06:51

No tak
Użytkownik Reddita
Wszystko jasne

Avatar Iphonix

9 listopada 2017, 06:49

i to "Better start watching!"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Trzeba brać osobną torbę

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Pilne

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka