Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2017, 16:55
religia w szkołach jest żałosna (____)
Odpisz
9 listopada 2017, 17:29
@Asasyn07: W sumie to prawda. Dzieci i młodzież traktują wtedy religię(lekcję) jako obowiązek,przymus i zamiast chcieć się dowiedzieć czegoś o swojej wierze traktują religię jak każdy inny przedmiot. Religia powinna być nauczana w kościele.
Odpisz
9 listopada 2017, 18:00
@KalinkaMalinka: może nie sama religia w szkole jest żałosna, ale to w jaki sposób uczniowie do niej podchodzą, zwlaszcza w gimnazjum
Odpisz
9 listopada 2017, 18:35
@ImBard: *jak nauczyciel/ksiądz do niej podchodzi
Odpisz
9 listopada 2017, 18:46
@menouto: W sumie ja mam wyluzowanego księdza którego wszyscy lubią tak więc aż tak źle nie jest
Odpisz
10 listopada 2017, 15:54
@ImBard: Problem jest zarówno od górny jak i u podstaw. Religia w szkole jest po prostu kiepska.
Z niej nie powinno być ocen.
Na niej powinno się mówić o religiach, a nie o tylko jednej.
Powinna pogłębiać wiarę, a nie, że ksiądz puści film, albo opowie o jakimś cudzie, który cudem nie jest i bądźcie zadowoleni.
Odpisz
10 listopada 2017, 17:47
@dustin2001: Religia nie powinna pogłębiać wiary. Powinna uczyć o religiach żeby uczniowie mogli świadomie dokonać wyboru czy chcą być katolikami, ateistami, muzułmanami, czy kimś innym.
Opcja w której religia ma "pogłębiać wiarę" tworzy zbuntowanych gimboateistów oraz katolików którzy nie są świadomi niczego poza ciasnymi poglądami.
Odpisz
10 listopada 2017, 17:54
@CzarnyGoniec: Pogłębiać jak się ktoś zdecyduje.
Ale to najmniejsza rola, jaką chciałbym, by pełniła.
Religia nie powinna być w szkole. Chcesz pogłębiać wiedzę? Masz od tego swoje świątynie, a szkoła to miejsce nauki, wiedzy! Wiedza to przeciwieństwo wiary.
Odpisz
10 listopada 2017, 18:44
@dustin2001: Niewątpliwie masz racje.
Odpisz
10 listopada 2017, 20:28
@KalinkaMalinka: U nas religia jest jako zajęcia dodatkowe :D
Odpisz
10 listopada 2017, 22:50
@CzarnyGoniec: I dziękuję za pokazanie mi tamtej mojej niepewności.
Odpisz
28 stycznia 2019, 14:22
@KalinkaMalinka: też
Odpisz
7 lutego 2019, 17:48
@Asasyn07: ja akurat dzięki religii w szkole zainteresowałem się starym testamentem i teraz mogę pogłębiać wiedzę
Odpisz
7 lutego 2019, 18:14
cieszę się, też lubię fikcję literacką
Odpisz
8 lutego 2019, 11:10
@Asasyn07: stary testament jest ok ale troche za brutalny
Odpisz
8 lutego 2019, 12:12
@Windows_10: nooo, pamiętam jak kiedyś ogladalem kreskówkę religijną ze starego testamentu i kogos tam zatłukli na śmierć kamieniami. Było nawet widać jak jeden głaz rąbnął gościa w głowe i to go dobiło ;-; do tej pory mam z tym koszmary
Odpisz
9 listopada 2017, 17:03
Zróbmy więcej kombinacji przedmiotów dających klasy np polski+muzyka=bard
Odpisz
9 listopada 2017, 17:58
@parapet257: Matematyka + niemiecki = depresja
Odpisz
9 listopada 2017, 18:38
@Deprecha: Jeśli znasz wzory i ćwiczysz, to matematyka jest prosta.
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2017, 18:39
@Deprecha: historia+dres=”husaria”
Odpisz
9 listopada 2017, 18:40
@parapet257: matematyka+polski=mag !
Odpisz
9 listopada 2017, 18:47
@CichyCichacz: Ja mam z matematyki 5- z niemieckiego 5, szukałam najbardziej znienawidzonych przedmiotów.
Odpisz
9 listopada 2017, 22:19
@parapet257: niemiecki+plastyka=śmieszny pan z wąsikiem
Odpisz
10 listopada 2017, 07:05
@TheUnperfect: *niedoceniany akwarelista
Odpisz
10 listopada 2017, 12:49
@Deprecha: To by wyjasnialo twoja nazwe.
Odpisz
10 listopada 2017, 14:17
@Deprecha: nikt nie pytał
Odpisz
10 listopada 2017, 18:00
@parapet257: Chemia+biologia+matematyka=druid
Odpisz
10 listopada 2017, 21:24
@parapet257: Łacina+wos+historia=Cezar c:
Odpisz
10 listopada 2017, 15:56
religia+WF+geografia+niemiecki=deus vult
Odpisz
10 listopada 2017, 17:03
@NorthKoreaBall: Niemiecki? Dlaczego?
Odpisz
10 listopada 2017, 17:36
@Benios30: Krzyżacy = Niemcy
Odpisz
10 listopada 2017, 17:56
Niby Prusowie, ale podbici przez Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, czyli przez Niemców, ale Krzyżacy głównie brali siły z całej Europy (w końcu odpust).
Odpisz
10 listopada 2017, 17:59
@dustin2001: No ale nadal rzekomo pochodzi to z niemiec :b
Odpisz
10 listopada 2017, 18:01
Język? Niemiecki. Ludność? Zgermanizowana.
Odpisz
10 listopada 2017, 18:29
A nie powinna być łacina ? Łacina = Państwo Papieskie (organizatorzy krucjat).
Odpisz
10 listopada 2017, 15:51
ale bym chodził...
Odpisz
10 listopada 2017, 15:21
rel-wf w krajach takich jak Irak ? samo w sobie brzmi na bombowy pomysł :D
Odpisz
9 listopada 2017, 15:16
Pompki, przysiady, podciaganie i wyciskanie ciężarów w rytmie różańca. Brzmi epicko.
Odpisz
9 listopada 2017, 15:40
Nauczaj mnie mistrzu.
Odpisz
9 listopada 2017, 20:45
Obawiam się o twoje braki zdyscyplinowania na tyle by zostać moim uczniem.
Odpisz
9 listopada 2017, 21:14
Będę napi**dalał salta w tył pod czas spowiedzi.
Odpisz
9 listopada 2017, 22:11
Dobra, jesteś przyjęty. :v
Odpisz
9 listopada 2017, 22:14
Wiedziałem, że to zadziała. To zawsze działa
Odpisz
10 listopada 2017, 14:46
Stacja piąta: Jezus zaczął napi**dalać pompki
Tajemnica bolesna 3: Jezus łapie kontuzje po narzuceniu zbyt wielu ciężarów
Odpisz
10 listopada 2017, 12:03
Gdzie można się zapisać?
Odpisz
9 listopada 2017, 22:05
Takie klasy już są, w szkołach zawodowych w ostatnich klasach mają już tylko religię i w-f.
Odpisz
9 listopada 2017, 20:08
Ja tam wolę magów.
Odpisz
9 listopada 2017, 17:09
Jest to jakis sposob na poradzenie sobie z kryzysem imigracyjnym 😝
Odpisz
9 listopada 2017, 15:55
Geografia+wf+biologia=szaman
Odpisz
9 listopada 2017, 15:48
Już parę lat temu pojawiła się (niesprawdzona) informacja, że w jednej ze szkół otwarto właśnie taki profil.
Odpisz
9 listopada 2017, 15:40
Wyahshhb jprd czemu nikt na to nie wpadł ;-; przecieź po kilku latach ziemia święta znów byla by nasza
Odpisz
9 listopada 2017, 15:28
Kształcą przyszłych krzyżowców.
Odpisz
9 listopada 2017, 15:18
Na taki kierunek bym poszedł
Odpisz