Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar StolecBolec

13 listopada 2017, 17:42

tico 4tyś złotych? no chyba 700

Avatar mikigra8888

13 listopada 2017, 17:55

@StolecBolec: 700 tys?

Avatar StolecBolec

13 listopada 2017, 20:20

@mikigra8888: Nie, nie. 700 zł

Avatar XStuntManiac1

13 listopada 2017, 21:02

@StolecBolec: 3x Tico.

Avatar EnZeT

13 listopada 2017, 19:37

kupiłabym pieniądze

Avatar Kacprrr

10 listopada 2017, 22:35

za 3500 kupiłbym coś lepszego niż tico

Avatar ziomy44

13 listopada 2017, 18:34

Avatar Pikachu_fan_Subaru

13 listopada 2017, 18:25

1 passat od niemca

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 17:44

Najpierw i PhoneX później sprzedam, za 1000 i kupię samochód.

Avatar Filipsss

13 listopada 2017, 17:47

wątpię żeby ktoś chciał kupić od kogos innego DROŻEJ niż normalnie kosztowało

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 18:05

@Filipsss: drożej? Jeden dolar. Bo w cenie etui.

Avatar Filipsss

13 listopada 2017, 19:30

ale jednak poza tym ktoś może pomyśleć... no ku*wa kupił sobie to skąd wiem że NIE UŻYWAŁ

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2017, 15:14

@Filipsss: Okej, spokojnie, to tylko teoria.

Avatar Wardan

13 listopada 2017, 17:57

Ticobot? to ty?

Avatar Filipsss

13 listopada 2017, 17:48

Już mam telefon a auto za 999,69$ po ulicy nie jedździ heh ;p

Avatar lulul

13 listopada 2017, 17:50

@Filipsss: chodzi o to że 3 auta tyle kosztują

Avatar Filipsss

13 listopada 2017, 17:51

@lulul: a no tak nie doczytałem to kupię jedno i zostanie na tuning xD

Avatar Jejowa_Wikipedia

Edytowano - 13 listopada 2017, 17:35

... .... .... .... biore tico. somsiad śmieć będzie zazdrościł. Pioter kiedy nasypiesz mu do tego baku piachu??!! Pioter do ku*wy gdzie ty jesteś??!!

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 17:35

Na czym polega caly fenomen iphone'ów? 4 tysiące za telefon to naprawdę sporo, za tyle dobry komputer można sobie sprawić. A o ile dobrze kojarzę, to właśnie iphone jest jednym z najbardziej 'kruchych' telefonow...

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2017, 17:34

Iphone (e)X(pensive)

Avatar Youtuber

13 listopada 2017, 17:06

po lewej dobry telefon ktory chce kazdy
po prawej stare auto ktore trzeba napraiac ubezpieczac oplacac

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar roooomek

13 listopada 2017, 19:28

albo banana

Avatar kamykPL

13 listopada 2017, 19:32

@roooomek: Kurna nie zmyślałeś ;-;

Avatar CutePie_2004

13 listopada 2017, 17:10

Wole iphone x

Avatar PolakJanusz

13 listopada 2017, 17:27

@CutePie_2004: OMG jesteś Arianator ? hdjdjbrhxjsnsnxhjxks

Avatar CutePie_2004

13 listopada 2017, 17:28

@PolakJanusz: tak jestem a co?

Avatar pavlopavo

Edytowano - 13 listopada 2017, 17:04

Chyba ci się przecinek o jedno miejsce w prawo popie**olił.

Avatar kamienny_pingwin

13 listopada 2017, 17:04

Avatar Legalny_gracz

11 listopada 2017, 20:27

Tico- przyjemne z pożytecznym.

Avatar BonnieThePirate

10 listopada 2017, 23:42

Wieeeśkaaa Tico

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przyszłość jest piękna

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka