Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Iphonix

Edytowano - 11 listopada 2017, 21:35

Ale na serio. W Afryce w kraju w ktorym brakuje jedzenia i jest wyjatkowo biedny jest 10x Lepszy posilek niz u nas w polsce, gdzie jedzenia jest w pi**u, A Karmią pacjentów jak w burdelu?
Polska zamienia sie w wioche czy jak?
\____/

Avatar Iphonix

12 listopada 2017, 05:30

@Iphonix: tak tak wiem popelnilem makybralny blad Afryka to kontynent nie kraj

Avatar Iphonix

12 listopada 2017, 05:32

@Iphonix: Chociaz... w Massachusetts (nwm czy dobrze napisalem) maja jakas papke... no coz...

Avatar Drex1

30 kwietnia 2021, 08:20

@Iphonix: łał, cały wątek napisany przez jedną osobę.

Avatar Iphonix

1 maja 2021, 18:22

@Drex1: ta haha

Avatar
bylojuz12

23 czerwca 2020, 16:45

OGÓREK!?

Avatar kazekage895

26 maja 2019, 22:10

Teraz jest na 3

Avatar Gibaster

11 listopada 2017, 12:32

Aż takich powodów do wstydu też nie ma :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Youtuber

12 listopada 2017, 16:44

@Gibaster: BO MOWILEM. ZE WIEM CO DAJA W SZPITALU BO BYLEM CODZIENNIE W SZPITALU I WIDZIALEM CO DOSTAWAL

Avatar Pandzianikki

30 kwietnia 2018, 01:39

@Gibaster: pasztet z masłem jest zajebisty

Avatar Gibaster

11 listopada 2017, 12:28

Gdzie on widzi tą kiełbasę? .-.

Avatar Mary_King_Flo

11 listopada 2017, 14:25

@Gibaster: to coś w tym złotym opakowaniu, dla niego to chyba kiełbasa ale mi to wygląda na pasztet :/

Avatar dc17ray

13 listopada 2017, 05:29

@Mary_King_Flo: Oni tam chyba nie majo pasztetu...

Avatar Pandzianikki

30 kwietnia 2018, 01:37

@dc17ray: oni na pewno nie mają pasztetu

Avatar lorax12

11 listopada 2017, 11:36

Ale masło jest :v

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 20:36

@lorax12: To pewnie jakaś tam tania margaryna a nie masło.

Avatar ruzwelt1

11 listopada 2017, 22:19

@lorax12: Kasia do pieczenia

Avatar lorax12

12 listopada 2017, 09:16

@ruzwelt1: Marysia do smażenia

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 10:12

W więzieniach podobno dają lepsze

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 09:05

Wojskowe racje żywnościowe są lepsze

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 listopada 2017, 11:37

a w Japonii to bogactwo normalnie mają

Avatar edzio72

11 listopada 2017, 20:50

Bo w Japonii osoby chore lub już u schyłku życia są traktowane po królewsku iż im tak nakazuje honor który każe pomóc słabszemu. Nie to co u mnie hehe

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 09:02

@edzio72: A jakoś chłopi u nich żyli w nędzy

Avatar albatrosia

12 listopada 2017, 01:01

To więcej niż moja babcia dostawała w szpitalu.

Avatar
Lunia21

12 listopada 2017, 00:13

Oni na serio powinni dać na służbe zdrowia....

Avatar Iphonix

11 listopada 2017, 21:30

Ku*wa nawet w Afryce mają lepsze... Wyprowadzam sie!

Avatar baarts

12 listopada 2017, 00:10

@Iphonix: Afryka to nie kraj, podaj dokładniej.

Avatar vince_

11 listopada 2017, 13:05

A tam, nie w każdym szpitalu w Polsce jest tak źle.

Avatar Kacprrr

11 listopada 2017, 23:46

@vince_: to prawda, jak byłem w tym roku było gorzej
chociaż raz dali pomidora...

Avatar M_ateo_1

11 listopada 2017, 23:23

no tak...

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2017, 22:23

szkoda że nie ma noża :/

Avatar EnZeT

11 listopada 2017, 21:54

zawsze coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Deal życia

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka