Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2018, 19:11
Jakim cudem dubaj tak szybko się rozwinął?
Odpisz
2 lipca 2021, 13:12
@Filipsss: Ropa
Odpisz
11 marca 2015, 23:19
USA z 1 0brazka D0m Chjraka
Odpisz
25 kwietnia 2014, 10:39
Porownajcie sobie Dubaj z 2012 z Dubajem z 1990
Odpisz
8 kwietnia 2013, 00:36
Dafuq? Przecież USA było już ogromną kolonią w 1776 gdy uzyskali niepodległość... W 1900 to już zaczynało być metropolią... A tu jakaś chatka z gówna...
Odpisz
7 kwietnia 2013, 16:17
Ci leniwi Amerykańce!
Odpisz
7 kwietnia 2013, 14:26
WTC w 1990 ?
Odpisz
7 kwietnia 2013, 14:41
@pjkpredator6: Tak, jaki w tym problem?
Odpisz
7 kwietnia 2013, 15:38
@pjkpredator6: WTC się rozdupcyło w 2001...
Odpisz
7 kwietnia 2013, 13:58
usa najlepsze
Odpisz
7 kwietnia 2013, 13:37
Magia ropy. :>
Odpisz
7 kwietnia 2013, 13:04
Syria deewoluuje xD
Odpisz