Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kubix1070

6 kwietnia 2013, 13:14

co to jest to nabite na widelce ?

Avatar jacplac97

6 kwietnia 2013, 13:36

@kubix1070: Chyba chleb albo jakieś mięso

Avatar roffi1994

3 kwietnia 2013, 16:22

1/5

Avatar CzarneSombrero

3 kwietnia 2013, 16:52

@roffi1994: Nie jestem pewna czy jest aż tak zły... Ale o gustach się nie dyskutuje... Dla mnie zasłużył ( za tą minę ) na mocne 4

Avatar Kosmita123

5 kwietnia 2013, 15:05

@roffi1994: gmibus na horyzącie

Avatar roffi1994

5 kwietnia 2013, 15:23

@Kosmita123: Chciałbyś.

Mnie takie gówna nie śmieszą.

Avatar sylwioszek

5 kwietnia 2013, 15:34

@Kosmita123: *horyzont chciałeś napisać.

Avatar Kosmita123

5 kwietnia 2013, 18:09

@roffi1994: nie doceniasz klasyki pryszczu i tyle

Avatar roffi1994

5 kwietnia 2013, 20:25

@Kosmita123: Też cię lubię:)

Avatar Baca_online

5 kwietnia 2013, 18:00

scena kultowa

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 15:59

Skoro zabawa przy obiedzie, to dlaczego on je na gazetach a z tyłu widać jakieś łóżko? xd

Avatar jacek1s

5 kwietnia 2013, 17:17

@Truskavvkova: bo go nie stac na talerze :P

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 17:54

@jacek1s: lolz :D

Avatar shark2199

5 kwietnia 2013, 16:49

Adolf, nie baw się jedzeniem, to złe! Tak robią tylko żydzi!

Avatar MaxiorPL

3 kwietnia 2013, 15:53

Ale ryj oO

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2013, 17:06

@MaxiorPL: Masz lepszy?

Avatar MaxiorPL

3 kwietnia 2013, 19:43

pewnie :)

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2013, 19:45

@MaxiorPL: Gratuluję zaje*istości :)

Avatar MaxiorPL

3 kwietnia 2013, 20:26

Dziękuję :)

Avatar Serphis

5 kwietnia 2013, 15:02

@MaxiorPL: To jest Charlie Chaplin idioto.

Avatar RekinEvilPL

3 kwietnia 2013, 21:31

hehehe znowu Charlie Chaplin :) ten gościu nigdy mi się nie znudzi :D

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2013, 17:54

@RekinEvilPL: Nie bez powodu jest tak znany ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Dobrze czasem się oderwać

Niegrzeczny Oskarek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka