Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2013, 13:14
co to jest to nabite na widelce ?
Odpisz
6 kwietnia 2013, 13:36
@kubix1070: Chyba chleb albo jakieś mięso
Odpisz
3 kwietnia 2013, 16:22
1/5
Odpisz
3 kwietnia 2013, 16:52
@roffi1994: Nie jestem pewna czy jest aż tak zły... Ale o gustach się nie dyskutuje... Dla mnie zasłużył ( za tą minę ) na mocne 4
Odpisz
5 kwietnia 2013, 15:05
@roffi1994: gmibus na horyzącie
Odpisz
5 kwietnia 2013, 15:23
@Kosmita123: Chciałbyś.
Mnie takie gówna nie śmieszą.
Odpisz
5 kwietnia 2013, 15:34
@Kosmita123: *horyzont chciałeś napisać.
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:09
@roffi1994: nie doceniasz klasyki pryszczu i tyle
Odpisz
5 kwietnia 2013, 20:25
@Kosmita123: Też cię lubię:)
Odpisz
5 kwietnia 2013, 18:00
scena kultowa
Odpisz
5 kwietnia 2013, 15:59
Skoro zabawa przy obiedzie, to dlaczego on je na gazetach a z tyłu widać jakieś łóżko? xd
Odpisz
5 kwietnia 2013, 17:17
@Truskavvkova: bo go nie stac na talerze :P
Odpisz
5 kwietnia 2013, 17:54
@jacek1s: lolz :D
Odpisz
5 kwietnia 2013, 16:49
Adolf, nie baw się jedzeniem, to złe! Tak robią tylko żydzi!
Odpisz
3 kwietnia 2013, 15:53
Ale ryj oO
Odpisz
3 kwietnia 2013, 17:06
@MaxiorPL: Masz lepszy?
Odpisz
3 kwietnia 2013, 19:43
pewnie :)
Odpisz
3 kwietnia 2013, 19:45
@MaxiorPL: Gratuluję zaje*istości :)
Odpisz
3 kwietnia 2013, 20:26
Dziękuję :)
Odpisz
5 kwietnia 2013, 15:02
@MaxiorPL: To jest Charlie Chaplin idioto.
Odpisz
3 kwietnia 2013, 21:31
hehehe znowu Charlie Chaplin :) ten gościu nigdy mi się nie znudzi :D
Odpisz
4 kwietnia 2013, 17:54
@RekinEvilPL: Nie bez powodu jest tak znany ;)
Odpisz