Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikulek04

5 kwietnia 2013, 21:32

Wy bałwankobójcy ;_; Ogłaszam polityczny azyl dla bałwanków i białego śniegu u mnie.

Avatar Internetowymedrzec

2 sierpnia 2018, 14:41

@mikulek04: spale twój lód.

komentarz obrazkowy

Avatar mikulek04

3 sierpnia 2018, 02:18

@Internetowymedrzec: w obecnych 34 stopniach nie masz czego ᕕ( ᐛ )ᕗ

Avatar Internetowymedrzec

3 sierpnia 2018, 12:12

@mikulek04: Racja.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 10:47

Zabijemy dziś bałwana! No chodź zrobimy to!

Avatar beniamin

22 lipca 2013, 04:20

To jest zabijanie bałwana ale biber jest brzydrzy od tego

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2013, 14:01

Działa! Działa! U mnie śnieg się topi i jest +3

Avatar natala19992

6 kwietnia 2013, 07:38

bylo w tv

Avatar superpatyczak

5 kwietnia 2013, 20:45

Może to pomoże i wiosna wreszcie przyjdzie

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 15:58

Chcesz pomóc wiośnie? Zamiast zabijać bałwana, jedz śnieg!

Avatar siemek22

5 kwietnia 2013, 16:13

@Truskavvkova: próbowałem,kwaskowaty

Avatar jacek1s

5 kwietnia 2013, 17:16

@Truskavvkova: dawno cie tu nie widzialem ._.

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 17:55

@siemek22: po śniegu są wzdęcia :c

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 17:56

@jacek1s: wiem. :c
taki tam, lag życiowy i mnie nie było :>

Avatar jacek1s

5 kwietnia 2013, 18:01

@Truskavvkova: wróciłaś ;_;

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 18:04

@jacek1s: TAG ;_;

Avatar jacek1s

5 kwietnia 2013, 18:06

@Truskavvkova: opowiadaj ! :P

Avatar Truskavvkova

5 kwietnia 2013, 18:07

@jacek1s: TAKIE RZECZY TO NA PRIV XDDD

Avatar jacek1s

5 kwietnia 2013, 18:09

@Truskavvkova: to na privv ! ;3

Avatar maxis0276

5 kwietnia 2013, 16:34

dalej lepiej sastrzelic bałwana

Avatar chupacabra001

5 kwietnia 2013, 16:30

Finish him!

Avatar kamilopl1

5 kwietnia 2013, 15:02

Zabili bałwana pogoda nadchodzi WIOSNA!... Już cieplej jest powinno być lepiej :D. Czas topić bałwany! (Z podpalaniem będzie problem ale dobra).

Avatar saskacz

5 kwietnia 2013, 14:53

ale nożem nic nie zrobimy! tu trzeba zapałek!

Avatar chihuahua111

5 kwietnia 2013, 14:41

Jeej musze to zrobic ^^

Avatar siemek22

5 kwietnia 2013, 14:37

Hmm,woodo,to może zadziałać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gregoryMAC
Dodane przez: gregoryMAC

Tacy to pożyją

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka