Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2017, 17:10
Miałam sen że Czubaka (nie wiem to się pisze XD, to takie owłosione z Gwiezdych Wojen) Chciała mnie zabić, więc pobiłam ją krzesłem XD. Potem się obudziłam zlana potem, i wyszłam z pokoju, zobaczyłam że sie w kiblu pali światło, i bagle wychodzi mój tata. Tak się mnie przestraszył, że odskoczył do tyłu mówiąc: "Jezus, ty chcesz żebym zawału dostał?!"
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
17 listopada 2017, 23:39
@Tosiazzz: Chewbacca
Odpisz
17 listopada 2017, 23:06
Mam dziwne uczucie deja vu...
Mówiłem już o toalecie, dywanach, cyfrze 4 i zakonnicach?
Odpisz
17 listopada 2017, 21:48
Nie uprawiaj też seksu we śnie, zwłaszcza gdy są bardzo realne odczucia.
Odpisz
17 listopada 2017, 18:29
Śniło mi się, że mam dwa siusiaki.
Odpisz
17 listopada 2017, 17:37
Dokładnie. Chce Ci się mocno siku, idziesz do toalety, siusiasz i jest dobrze. Wtedy właśnie okazuje się, że to był sen, ale przynajmniej nie chce Ci się siku :V
Odpisz
17 listopada 2017, 17:02
Spokojnie nie bójcie się.....
Odpisz
17 listopada 2017, 17:52
@Xenomorph12: Raczej chodzi o to, że jak w śnie sikasz, to w realu też :V
Odpisz
14 listopada 2017, 16:44
Osobiście, to często śni mi się łazienka kiedy rzeczywiście muszę do niej iść, z tym, że mogę nawet z niej skorzystać w tym śnie i nigdy nic mi się nie przytrafiło
Odpisz
17 listopada 2017, 16:12
@Airot: a ja nie korzystam we śnie, w sensie, że chce mi się siku, ale nie mogę się wysikać nawet jak już jest łazienka we śnie, albo już widzę łazienkę i coś mi ciągle przeszkadza żeby do niej wejść, jak nie kolejka, to nagle muszę coś innego zrobić.
Odpisz
17 listopada 2017, 16:11
mój najgorszy sen to był sen, w którym rodziłam. Urodziłam biustonosz... czerwony, koronkowy, a brzuch mnie tak naparzał przez sen, że szok. Co dziwne, jak się obudziłam, to nic mnie nie bolało.
Odpisz
14 listopada 2017, 17:45
Odpisz
17 listopada 2017, 14:24
@cotthlette: Co to za anime?
Odpisz
17 listopada 2017, 14:28
@Kivera: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Odpisz
14 listopada 2017, 16:42
Pamiętam sen jak ed edd i eddy wciągali mnie do piekła
Odpisz
14 listopada 2017, 18:19
coku*wa.exe
Odpisz
14 listopada 2017, 20:10
@ja_i_moje_osobowosci: Sam chciałbym wiedzieć
Odpisz
14 listopada 2017, 17:38
To jak z Freddy'm Krugerem
Odpisz
14 listopada 2017, 16:36
It's a trap!
Odpisz
14 listopada 2017, 16:54
Odpisz