Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jakby trochę nie fair
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2017, 20:33
Ostatnio doceniłem Mickiewicza za poezję. Natomiast jego światopogląd jest zje**ny.
Odpisz
18 listopada 2017, 00:46
@Krzyniu: Czemu?
Odpisz
18 listopada 2017, 09:26
@BetonowyMur: Ślepy nacjonalista.
Odpisz
18 listopada 2017, 13:13
@Krzyniu: Rozwiń
Odpisz
18 listopada 2017, 15:40
@BetonowyMur: Generalnie oprócz ślepego zapatrzenia w ojczyznę, co widać w swoich utworach, był szowinistą, szczególnie nienawidził Rosjan. Nie cierpię takich poglądów, to pierwsza sprawa. A personalnie Mickiewicz był takim jackiem1s - niesamowity dupek, uważał się za lepszego od Boga i wszędzie bóldupił.
Odpisz
18 listopada 2017, 17:49
@Krzyniu: Ale był geniuszem mimo wszystko
Odpisz
18 listopada 2017, 18:15
@BetonowyMur: To prawda.
Odpisz
18 listopada 2017, 23:16
@Krzyniu: Czyli Jacek1s też może nim być
Odpisz
18 listopada 2017, 23:18
@BetonowyMur: Nie zaprzeczam. Jacek ma swój geniusz, ale źle go wykorzystuje... z mojego punktu widzenia.
Odpisz
18 listopada 2017, 23:21
@Krzyniu: Lepiej uważaj, jeszcze zdąży napisać pewnie epopeje narodowa
Odpisz
31 maja 2020, 11:57
@Krzyniu: *narodowiec
Odpisz
24 listopada 2017, 18:08
"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, japier*ole."
Ciekawe czy ktoś kojarzy.
Odpisz
18 listopada 2017, 05:41
*pod kołdrą przy komputerze
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 18:57
,,Cicho wszędzie, ciemno wszędzie.
Co to będzie? Co to będzie?''
Odpisz
17 listopada 2017, 18:19
@FuryGaming: Twoja stara nieuku..
Odpisz
17 listopada 2017, 20:17
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Twoja stara zamknij się
~Debil że szkoły TUPAQ 2016
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2017, 20:31
@FuryGaming: "ciemno wszędzie, głucho wszędzie, Co to będzie? Co to będzie?"
Odpisz
17 listopada 2017, 23:14
@venomman: Kurde pomyliłem.
Odpisz
17 listopada 2017, 23:29
@FuryGaming: No panie, co pan za Polak?
Odpisz
17 listopada 2017, 23:32
@venomman: Ja ni Polak.
Odpisz
17 listopada 2017, 23:38
@FuryGaming: A, to spoko xD
Odpisz
15 listopada 2017, 17:14
kiedy jest ciemno o 16 30
Odpisz