Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2020, 13:13
To jest kubek
Odpisz
18 listopada 2017, 12:20
Po co tam jest ta szklanka???
Odpisz
17 listopada 2017, 18:41
Dawno na głównej nie widziałem obrazka z tak słabą średnią...
Odpisz
17 listopada 2017, 18:55
@d0wek: em bodajźe z nazwą "w budzie" ma średnią 1.80
Odpisz
17 listopada 2017, 19:15
@polak922: Co powiesz na to http://www.obrazki.jeja.pl/127206,a-ty-i-tak-powiesz.html ?
Odpisz
17 listopada 2017, 18:46
Jak to przeszło?
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2017, 15:34
Było rok temu.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2017, 18:17
@ToFFeXPL: Zima co rok występuje z reguły. I szklanki na drogach. Warto o tym przypominać.
Odpisz
17 listopada 2017, 13:39
CO
Odpisz
17 listopada 2017, 15:14
@cotthlette: No miejscami szklanki. Tu nawet mamy jedną. Na zdjęciu. O tam na dole. Stoi sobie.
Odpisz