Moja wychowawczyni (polonistka) ma typowo niemieckie nazwisko. Mój tata nie może go za cholerę zapamiętać, więc mówi o niej "Pani Szwabska" lub "Pani Führer".
@LanTuFri123: Bez sensu. Nikt się pewnie u ciebie w szkole nie uczy bo i tak wiedzą, że mogą ściągać. Szczególnie, że angielski w dzisiejszych czasach jest przydatny...
U nas ksiądz jak robi sprawdzian i musi gdzies wyjść to jak wraca to wychyla sie tylko za drzwi i mówi "Uwaga, ksiądz idzie!" po czym zamyka drzwi i po kilku sekundach wraca żeby wszyscy mieli czas na skończenie ściągania.
Komentarze
Odśwież16 listopada 2017, 08:17
Moja wychowawczyni (polonistka) ma typowo niemieckie nazwisko. Mój tata nie może go za cholerę zapamiętać, więc mówi o niej "Pani Szwabska" lub "Pani Führer".
Odpisz
18 listopada 2017, 12:40
@Wilaa: Jak ma na nazwisko?
Odpisz
18 listopada 2017, 14:13
@NM_Senpai: Underlich
Odpisz
15 listopada 2017, 20:56
Ja mam takiego za**bistego nauczyciela z angielskiego, że pozwala ściągać sobie z książki na sprawdzianie czy kartkówce
Odpisz
15 listopada 2017, 21:13
@LanTuFri123: Bez sensu. Nikt się pewnie u ciebie w szkole nie uczy bo i tak wiedzą, że mogą ściągać. Szczególnie, że angielski w dzisiejszych czasach jest przydatny...
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2017, 15:01
@AJEMAJ: u nas w szkole nikt nawet w maku nie będzie pracował
Odpisz
18 listopada 2017, 12:51
@LanTuFri123: Ciekawe dlaczego...
Odpisz
18 listopada 2017, 12:52
no ciekawe
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2017, 21:16
U nas ksiądz jak robi sprawdzian i musi gdzies wyjść to jak wraca to wychyla sie tylko za drzwi i mówi "Uwaga, ksiądz idzie!" po czym zamyka drzwi i po kilku sekundach wraca żeby wszyscy mieli czas na skończenie ściągania.
Dziwne
Odpisz
15 listopada 2017, 21:12
To raczej wygląda jak by typ chciał się go zapytać z czym ma kanapkę.
Odpisz