Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Henzej

Edytowano - 17 listopada 2017, 22:50

Przez mojego nauczyciela bhp nie potrafię patrzeć na takie wypadki

Avatar wojtun

19 listopada 2017, 22:07

@Henzej: Wydłubał ci oczy?

Avatar Patriq

19 listopada 2017, 22:14

@Henzej: przypominasz mi Konrada

Avatar Henzej

19 listopada 2017, 22:49

@Patriq: jakiego Konrada?

Avatar xxxPaterrix03xxx

19 listopada 2017, 23:16

@Henzej: .

Avatar HAPPYCAT212104

20 listopada 2017, 01:14

@Patriq: .

Avatar Patriq

16 stycznia 2018, 10:19

@Henzej: Zapomniałem

Avatar drzefko

19 listopada 2017, 22:28

ja pamiętam jak na moich urodzinach moja koleżanka leżała na podłodze i z rozpuszczonymi włosami a ja z kolegami bawiłem się sitkiem takim napędzanym i to autko weszło jej we włosy

Avatar Maly_modelarz15

19 listopada 2017, 22:55

@drzefko: wujek raz w samochodzie latający helikopterek na gumkę uruchomił, a ten wleciał prosto w loki sąsiadki siedzącej przed nim

Avatar shadowbio

19 listopada 2017, 22:36

Głupota nie boli, Wiec nie bolało
A niszczarki maja rewers, wystarczy pstryknąć guziczkiem

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2017, 21:33

Nie widzę cebulek włosowych więc pewnie odcięte nożyczkami

Avatar Polski_Kisiel

19 listopada 2017, 21:47

Z litości odcięte pewnie.

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

18 listopada 2017, 09:59

Za 3...2...1...

Avatar Kto_Inny

17 listopada 2017, 20:47

Okrucieństwo drukarek wchodzi na nowy poziom

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2017, 21:25

@Kto_Inny: to niszczarka

Avatar Kto_Inny

18 listopada 2017, 02:00

Myślałem że wejście papieru w drukarce

Avatar Czenir

17 listopada 2017, 21:30

Następnym razem wpisując do drukarki 3d dopiszcie do "włosy" frazę "splecione w kok".

Avatar Zsialkowany

17 listopada 2017, 21:09

Tóż to toner

Avatar Mikatrix

17 listopada 2017, 20:48

Dlatego nie powinno się skanować jajec w ksero.

Avatar Krzyniu

17 listopada 2017, 20:54

@Mikatrix: Zrobiłeś mój dzień.

Avatar romanow

17 listopada 2017, 20:36

Toż to łonowce kaczyńskiego!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka