Bohater, jakiego potrzebujemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2017, 21:36
Pora już więc z nami chodz
Odpisz
19 listopada 2017, 22:01
@EternalSailorMoon: Odwiedzimy odległy ląd
Odpisz
19 listopada 2017, 22:02
@Kejdzej: Z Jake'iem psem i człowiekiem Finnem.
Odpisz
19 listopada 2017, 22:08
@Brachiozaur08: Przygody pełne będą chwile
Odpisz
19 listopada 2017, 22:13
@Kejdzej: ta bJka to dno
Odpisz
19 listopada 2017, 22:17
@Patriq: lepszy zwyczajny serial, czemu go już nie puszczają?
Odpisz
19 listopada 2017, 22:21
@ruzwelt1: Bo to największe gowno wszechczasów.
Odpisz
19 listopada 2017, 22:53
@ruzwelt1: bo był już ostatni odcinek,ale gdzieś były plotki że go znowu będzie leciał
Odpisz
19 listopada 2017, 23:53
@EternalSailorMoon: Szczerze wątpię żeby mieli zrobić kolejny sezon Zwyczajnego Serialu. Na końcu ostatniego odcinka coś w rodzaju jakiegoś bóstwa wyciąga z odtwarzacza kasetę z napisem "Regular Show", więc wydaje mi się że ma to oznaczać całkowity koniec tej serii. Poza tym, bez Papcia Zwyczajny Serial nie będzie taki sam.
Odpisz
20 listopada 2017, 10:40
@Hexakos: a co się z nim stało?
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2017, 14:56
@ruzwelt1: No tak troszku mu się umarło. Niestety.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 07:01
@Hexakos: nie oglądam ale wiem że zginą za swoim bratem.
Odpisz
19 listopada 2017, 22:23
że asz żałuję że jestem gimbusem....
Odpisz
19 listopada 2017, 23:16
@PAPAJRUSv2: Gimbus a ortografia jak u podstawówkowicza.
Odpisz
19 listopada 2017, 23:59
@xxxPaterrix03xxx: heh
CYLI MOWIZ ZE JESTEM PODZADOWICEM?
Odpisz
19 listopada 2017, 21:14
Bohater którego potrzebujemy, ale nie wszyscy na niego zasługują.
Odpisz
19 listopada 2017, 17:38
NANANANANAN BATMAN
Odpisz
19 listopada 2017, 18:16
@VladPutin: NANANANANA ADVENTURE TIME!
Odpisz
19 listopada 2017, 18:06
Oooooo taaaaaaakk. Najlepsza bajka.
Odpisz
19 listopada 2017, 17:42
I TO JESZCZE JAK
Odpisz