Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2017, 10:46
Właśnie dzwoniła ciotka i zapraszała nas na pogrzeb. Ogólnie to cała sytuacja rozpoczęła się 2 tygodnie temu kiedy naje**ny wujo rozje**ł gołą ręką szybę w oknie jak go żona nie chciała wpuścić do domu.
Później go już wpuszczała bo się bała o inne okna, ale jego ciąg alkoholowy dalej trwał.
Wczoraj przyszedł naprany jak bolszewik ale nastały chłodne noce a w oknie dziura mocno więc wpadł na pomysł wspaniały - wyciągnął z pawlacza stary, komunistyczny koc elektryczny składający się z kabla, wtyczki i 2 metrów zwiniętego drutu w poszwie xD
Koc nie był używany od czasów Habemus Papam '78 ale wujek zawsze mi tłumaczył
"za komuny to się nawet spleśniałe wpi***alało jak nie było nic innego"
więc okrył się tym rozizolowanym gównem aż po szyję i poszedł spać. Nagle o 3 w nocy słychać krzyk
"ŁO JEZU ŁO KU*WA MATKO BOSKO"
w całej klatce migotało światło a ciotka poczuła zapach smażonej cebuli.
Leci więc do pokoju z rozje**ną szybą a tam wujek cały w drgawkach zaczyna już się palić xD W końcu wyje**ło korki, a wujek już lekko rozje**ny cały paruje.
Może i dotrwałby do rana gdyby nie to, że zlał się pod tym kocem xD W rozmowie telefonicznej usłyszałem jeszcze, że nie mogli go od prześcieradła odkleić więc zabrali go razem z nim do prosektorium, i że na łóżku jest wypalona czarna plama w kształcie grubego Janusza.
Odpisz
25 listopada 2017, 15:56
czytał pastolektor
Odpisz
23 listopada 2017, 22:28
Ostatnio na polskim mieliśmy wypisać podobieństwa i różnice pomiędzy ksiązkami "Dziady" cz.2 i "Złodziejką książek" napisałem takie między innymi takie podobieństwa:
-W "Dziadach" są duchy, a w "Złodziejce książek" żydzi
-("D" = "Dziady" , "ZK" = "Złodziejka książek") w D mówili "... Akysz, akysz!" , a w ZD "Hans!!! Get ze Flemmenwerfer!"
- W D ludzie pomgali duchom dostać się do piekła lub do nieba, a w ZD naziści pomagli się dostać żydom do nieba, bądź piekła
Nigdy nie zapomnę miny nauczycielki (w tym dyrektorki). Twarz wyglądała mniej więcej tak:
Odpisz
18 listopada 2017, 10:54
Zawsze mnie zastanawiało kto takie filmy i zdjęcia robi
Odpisz
23 listopada 2017, 15:07
@BCV11: Niemcy dużo dokumentowali
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 13:26
Ale ivan ma niespodziankowego granata
Odpisz
18 listopada 2017, 09:26
Czy memy z II WŚ śmieszą każdego na tej stronie?
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2017, 09:27
@Szortek: Każdego nie, bo nic nie śmieszy każdego, ale na pewno wiele osób
Odpisz
18 listopada 2017, 09:29
@Davido: Dziękuję, masz sexy pepe za odpowiedź <3
Odpisz
18 listopada 2017, 09:37
@Szortek: k
Odpisz