Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2020, 12:09
Albo kiedy oglądasz ostatni odcinek serialu na Netflixie, i wiesz, że następny sezon będzie dopiero za 2 miesiące
Odpisz
5 maja 2020, 17:44
ja wole jak seriale się kończą max do 3 sezonów. Moim zdaniem jak coś ma więcej odcinków/części to jest to zwykłe dojenie pieniędzy
Odpisz
23 listopada 2017, 14:20
ma być 9 sezonów (podobno)
Odpisz
23 listopada 2017, 14:41
@Nemezis_: wiem podobno ma być teraz tylko czekać
Odpisz
23 listopada 2017, 16:34
@juiokoli: by£ 3 sezon... myślałem że będzie 6 sezon/s
Odpisz
23 listopada 2017, 17:51
@Nemezis_: aha
Odpisz
23 listopada 2017, 20:05
@juiokoli: to jest sarkazm
Odpisz
24 listopada 2017, 15:28
@Nemezis_: k
Odpisz
23 listopada 2017, 17:29
Plebs [*]
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2017, 17:25
Rick And Morty <3
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2017, 14:30
*ja po przejściu wiedźmina*
Odpisz
22 listopada 2017, 14:34
@polandball1: Akurat kolejny Wiedźmin będzie ale bez Geralta
Odpisz
22 listopada 2017, 15:41
@DavePL1234: cdpr narazie nic nie zapowiedziało
Odpisz
22 listopada 2017, 16:43
@polandball1: Nic nie zapowiedzieli bo robią Cyberpunka, sami już parę razy mówili że Wiedźmin nie skończy się na trzeciej części
Odpisz
23 listopada 2017, 10:45
@DavePL1234: Wiesiek bez Geralta to nie Wiesiek.
Odpisz
23 listopada 2017, 10:47
@ThePolishKillerPL: Może i tak ale pewnie dostaniemy kolejną świetną grę-coś za coś
Odpisz
23 listopada 2017, 13:39
@polandball1: nie zapowiadali nic konkretnego, ale gra już w planach jest
Odpisz
23 listopada 2017, 13:41
@ThePolishKillerPL: na szczęście CDPR wie kiedy skończyć, dodatkowo też wie jak skończyć świetnie. Ja się osobiście cieszę że nie będą doić Gerwanda
Odpisz
23 listopada 2017, 15:49
@ThePolishKillerPL: W pierwotnej wersji od początku miał być bez Geralta
Odpisz
23 listopada 2017, 13:21
Teen Titans [*]
Odpisz
22 listopada 2017, 14:30
albo anime
Odpisz
23 listopada 2017, 10:49
@polandball1: Po 2 odcinku.
Odpisz
22 listopada 2017, 17:28
Ja często nażekam, że film mógł si skończyć kilka scen wcześniej się rzeczywiście skończył i wtedy byłby o wiele lepszy. Przykład: Mad Max, moment gdy ekran na chwilę gaśnie, po tym, jak ten były niewolnik mówi ,,Zapamiętajcie mnie."
A dużo seriali i anime ciągnie się tak długo, że poziom znacznie spada i nie wznosi się na koniec. Przykład: Death Note mógłby się skończyć odcinkiem w którym ginie L.
Choć z tego co mi wiadomo, to manga ma inne zakończenie. Może lepsze.
Odpisz
22 listopada 2017, 17:30
@Mikatrix: Wszystko ma swój idealny moment, aby się skończyć.
Odpisz
22 listopada 2017, 18:06
@Mikatrix: Ta, DN po śmierci L robi się o wiele gorsze
A samego końca już zaczynasz się spodziewać, po prostu nie wiesz jak i gdzie
Odpisz
22 listopada 2017, 16:23
Serie anime, które mają tylko 12 lub rzadziej 24 odcinki i nie bedą za nic kontynuowane.
Odpisz
22 listopada 2017, 15:39
Albo gdy grasz w grę i po wielu wspaniałych godzinach gry czujesz, że koniec jest bliski
Odpisz
22 listopada 2017, 14:39
Albo gdy czytasz zajebistą książkę i jak ją kończysz to zdajesz sobie sprawę z tego że jej autor umarł pieprzone 10 lat temu
Odpisz