Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VladPutin

19 listopada 2017, 15:55

Z rosja sie zawsze przegrywa no chyba że jesteś mongołem albo Rzeczpospolita

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2017, 17:19

@VladPutin: nie przegrywa się z rosją, tylko z rosyjską zimą

Avatar XaVery

23 marca 2021, 08:19

@VladPutin: Niekoniecznie. Tylko Polacy zajęli Moskwę na 2 lata. Więc wygrali.

Avatar Igor36

27 lutego 2022, 23:48

@VladPutin: 😊😊😊😎😎😎😎

Avatar XaVery

23 marca 2021, 08:22

Cudownej broni nie za bardzo dało się użyć.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wunderwaffe

Avatar FinlandMasterRace

20 listopada 2017, 19:01

>Bądź Finlandią
>Europa się sypie
>W końcu pada na ciebie
>"EJ, FINISZYNO JEDNA, DEJ TRACHU ZIEM"
>RIP.jpg
>Nie jesteś betą, więc zamiast się poddawać, walczysz
>Armia Czerwona się rozpływa
>feelsgood.jpg
>Radzieccy wygrali wojnę, ale masz pośmiewisko z nich na kilka generacji
>Hitler wypowiada wojnę ruskim
>Jak czerwoni z tobą mieli kłopoty, to ciekawe jak z Imperium Niemieckim XDDDDDDDD
>1945, Niemcy upadają
>Przejście do 2017
>Wciąż korzystaj ze swastyki
>Angole wciąż się nie skapnęli

Avatar XaVery

23 marca 2021, 08:18

@FinlandMasterRace: To nie jest ta "zła" swastyka

Avatar sianczan_potasianu

20 listopada 2017, 23:23

Kampania mu się przedłużyła

Avatar okrutnik

20 listopada 2017, 20:19

''A więc drań nie żyje! Szkoda, że nie schwytaliśmy go żywcem''

Avatar geralt735

19 listopada 2017, 16:51

Podobno ZSRR planowało zaatakować Rzeszę w okolicy 1941 r.

Avatar FuryGaming

19 listopada 2017, 19:44

@geralt735: Tak, szykowali swój ,,Walec pancerny'', ale atak Niemiec nastąpił szybciej.

Avatar geralt735

19 listopada 2017, 21:03

@FuryGaming: Czyżby ,,Operacja Burza"?

Avatar FuryGaming

19 listopada 2017, 21:09

@geralt735: Nie.

Avatar kjebob

20 listopada 2017, 19:11

@geralt735: Chcieli zaatakować co spowodowało, że jak już szwaby zrobiły to pierwsze to byli kompletnie nie przygotowani, w efekcie cofali się na całej linii, przegrywali każdą bitwę, a w pierwszych dniach wojny stracili kilka tysięcy samolotów które były już sprowadzane w pobliże granicy w oczekiwaniu na rozkaz do ataku.

Avatar HOUSTON

20 listopada 2017, 18:05

Hitler na głównej

Avatar jarek200211

19 listopada 2017, 15:54

Wszyscy neo-naziści: "We'll get them next time..."

Avatar Davido

Edytowano - 19 listopada 2017, 18:27

@jarek200211: We'll get them next time...

Avatar Windows_10

19 listopada 2017, 16:44

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Były nóżki, nie ma nóżek

Pilne

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka