Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kanda

21 listopada 2017, 14:55

W sumie ma ktoś do polecenia jakaś sypaną herbatę o intensywnym smaku?

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2019, 13:29

@Kanda: Tytoń

Avatar Darth_Mysz

19 grudnia 2017, 21:43

Najgorzej, jak zapomnisz jak się nazywały
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A w domu masz tylko jedno pudełko, bo mama schowała wszystkie torebki do jednego

Avatar DAVJD

20 listopada 2017, 20:23

Kto miesza 25 herbat razem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar CreepPepNinja

22 listopada 2017, 20:40

@Tosiazzz: Nie próbowałem

Avatar Tosiazzz

22 listopada 2017, 22:40

@CreepPepNinja: To polecam. Nie wiem gdzie mpżna kupić, prawdopodobnie w internecie bo to Węgierskie i z tamtąd ja ją mam.

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2017, 08:07

wymieszaj sobie wszystkie rodzaje soku do jednej szklanki

Ja próbowałam.

Avatar Tosiazzz

22 listopada 2017, 00:19

Ja. Ale nie żartuję. Zrobiłam nawet kalendarz adwentowy z inną herbatą na każdy dzień.

Avatar InternetowyTroll01

20 listopada 2017, 21:04

I nie pamiętasz co dodałeś

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2017, 22:17

@InternetowyTroll01: Rododendron.

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2017, 15:30

R O D O D O D O

Avatar
Konto usunięte

21 listopada 2017, 20:32

Rurururur

Avatar InternetowyTroll01

21 listopada 2017, 22:31

H U I

Avatar drzefko

21 listopada 2017, 22:29

ultraherbata zrobiona ze wszystkich innych herbat

Avatar KozioMiozioPL

21 listopada 2017, 20:35

Smacznego !

Avatar TheDoctor

21 listopada 2017, 20:05

Avatar TheMJawesome

21 listopada 2017, 19:18

zrobiłem podobnie i na serio jest super

Avatar Mikatrix

20 listopada 2017, 20:27

Brakuje jeszcze mleka.

Avatar
wskii

20 listopada 2017, 20:29

@Mikatrix: I miodu rzepakowego, lipowego, gryczanego, cukru białego, brzozowego, trzcinowego stewii i słodzików.

Avatar Mikatrix

20 listopada 2017, 20:30

I ksyloloftaleiny.

Avatar
wskii

20 listopada 2017, 20:31

@Mikatrix: I wypić to słomką z garnka.

Avatar
wskii

21 listopada 2017, 12:41

Potem wypluć do jakiegoś naczynia dolać coli, soczku, oranżady wstawić do zamrażalnika wbić patyczek poczekać aż zamarznie i gotowe. Smacznego.

Avatar Windows_10

Edytowano - 20 listopada 2017, 20:24

i nie możesz odtworzyć idealnego balansu ;_;

Avatar MineDan

20 listopada 2017, 20:37

@Windows_10: to by było cierpienie na najwyższym poziomie

Avatar Windows_10

21 listopada 2017, 07:09

@MineDan: cierpienie over 9000 ;_;

Avatar LSD2000

20 listopada 2017, 23:51

Znam to uczucie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar CreepPepNinja
Dodane przez: CreepPepNinja

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Północne Węgry

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka