Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Ostry ten sędzia
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2017, 23:08
dobrze że nie "cmok" xd
Odpisz
22 listopada 2017, 15:36
Przeczytałem "CMOK" i myślałem, że koleś chciał pobić nerda w pocałunku całując rozrabiakę ;-;
Mózgu co ty robisz
Odpisz
22 listopada 2017, 16:14
@lorax12: Ja tak samo. Może ma to jakiś sens nawet.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2017, 16:50
@Keks_: może i ma
Odpisz
22 listopada 2017, 21:03
@lorax12: To juże prawie pornografija jest
Odpisz
23 listopada 2017, 04:01
@FinlandMasterRace: prawie
Odpisz
23 listopada 2017, 19:15
@lorax12: Ale jednak nie do końca
Odpisz
22 listopada 2017, 19:09
O nie, admin poprawił ale nie wrzucił na główną, w sumie to było, ale większości się podoba i można od czasu do czasu.
Odpisz
22 listopada 2017, 23:05
@WikipediaMoimZyciem: Jest na głównej
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2017, 15:38
O kurde, sądzac po wykresie od jego potknięcia się czas gwałtownie się cofną.
Odpisz
22 listopada 2017, 22:06
@AJEMAJ: admin poprawił
Odpisz
22 listopada 2017, 21:59
czyli teraz największy szkolny zawadiaka jest najniżej?
Odpisz
22 listopada 2017, 21:37
Było
Odpisz
22 listopada 2017, 15:42
było
Odpisz
22 listopada 2017, 16:11
@Raczysko: Zatwierdzam
Odpisz
22 listopada 2017, 21:15
@Raczysko: a ja potwierdzam
Odpisz
22 listopada 2017, 21:13
czemu ostatnio jest wysyp memów które były? ;-;
Odpisz
22 listopada 2017, 18:55
było
Odpisz
22 listopada 2017, 18:40
Było
Odpisz
22 listopada 2017, 17:43
byo
Odpisz
22 listopada 2017, 17:03
Niestety było
Odpisz
22 listopada 2017, 16:42
czy tam jest pokramowy?
Odpisz
22 listopada 2017, 16:19
kiedy nie umiesz w wykresy
Odpisz
22 listopada 2017, 16:16
1/5 bo było
Odpisz
22 listopada 2017, 19:40
@Courtney: czy ty zawsze musisz pisać jak oceniasz gifa, obrazek itd.?
Odpisz
22 listopada 2017, 21:10
@czarno_bialy_koteu: może sądzi że jak uzasadni swoją ocenę będzie uznawana/ny/ne za osobę z jakimś rodzajem autorytetu... A może po prostu stara się utrzymać tą swego rodzaju sławę
Odpisz
22 listopada 2017, 21:15
@czarno_bialy_koteu: pssst!
on/ona baituje tak specjalnie, bo widzi jak was to triggeruje
Odpisz
23 listopada 2017, 08:01
@Kacprrr: najczęściej to ja nie zwracam na to uwagi, tylko daję szczałkę w dół
Odpisz
23 listopada 2017, 08:50
@Kacprrr: Ktoś musiał zastąpić Alkatraza.
Odpisz
23 listopada 2017, 09:33
@czarno_bialy_koteu: a mnie zastanawia kto daje strzałki górę za te "oceny"
Odpisz
23 listopada 2017, 10:26
@MenAtFire: ktoś, kogo śmieszy, że ludzie dają sie bajtować :v
Odpisz