A zanosiło się na taką miłą znajomość...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fergus
Rel
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 listopada 2017, 18:43
awww niema nic lepszego jak facet w rajstopach a juz w stroju pokojowki francuskiej awww i love trap! *.*
Odpisz
27 listopada 2017, 22:05
@WaszaWysokoscKrolTrefl: Chłopcy w nadkolanówkach i tak wygrywają wszystko.
Odpisz
29 listopada 2017, 18:15
jak czytam ,,nadkolanówki" to wyobrażam sobie lewitujące zakolanówki, w blasku światłaz brokatu i śpiewającego chóru
Odpisz
29 listopada 2017, 18:31
@Werkaska3: Musiałam chwilę kminić o co ci chodzi, ale gdy już zrozumiałam to szczerze się zasmaialam xD
Odpisz
29 listopada 2017, 18:57
^.^
Odpisz
27 listopada 2017, 18:37
Oj tam
To nic
znam ten problem~
Odpisz
27 listopada 2017, 23:10
@lorax12: Naprawdę? opowiedz mi o nim~
Odpisz
28 listopada 2017, 00:55
;w;
That's private information...
Odpisz
28 listopada 2017, 08:19
@lorax12: Proszeeee :3
Odpisz
28 listopada 2017, 08:50
no... no nie mam wiele do powiedzenia w tej sprawie
Podczas noszenia rajstopek erekcja jest troszkę niewygodna
But I don't mind
Odpisz
28 listopada 2017, 08:52
@lorax12: >.<
Odpisz
28 listopada 2017, 08:54
@lorax12: Mogę ci dać trochę swoich rajstopek jak chcesz :3
Odpisz
28 listopada 2017, 09:37
lepiej nie bo później będą do niczego
Zachowaj je
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 12:55
@lorax12: Lorax w akcij a już się bałem że stałeś się normalny
Odpisz
28 listopada 2017, 13:14
@gotigwolf: zdefiniuj normalność
Odpisz
28 listopada 2017, 13:18
@lorax12: Norma w psychologii, pedagogice specjalnej i psychiatrii to konstrukt naukowy wyznaczający granice normalnych zachowań człowieka.
Nie jest jednoznaczna i nie określa jasno, jakie zachowania są patologiczne. Ze względu na znaczną szkodliwość społeczną i wartość stygmatyzującą diagnozy psychologicznej i psychiatrycznej określenie, że dane zachowanie jest "nienormalne", wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale także świadomości następstw takiej diagnozy.
Czy dane zachowanie jest normalne ocenia się w odniesieniu do następujących wyznaczników:
NORMA STATYSTYCZNA – za normalne uważa się to, co częste, najbardziej powszechne w danej populacji. Norma taka wynika z pomiaru występowania danej cechy – częstość występowania jest najczęściej zgodna z rozkładem normalnym krzywej dzwonowej Gaussa (np. norma stabilności emocjonalnej w kulturze zachodniej)[1].
NORMA SPOŁECZNO-NORMATYWNA (kulturowa) – analizuje się zachowanie jednostki pod kątem przystosowania do norm i wartości ogólnie przyjętych w danym społeczeństwie i kulturze[1].
Poziomy przystosowania:
Zachowanie i styl życia jednostki przeciętne, tzn. charakterystyczne dla norm zachowania powszechnego.
Spełnianie wyraźnie określonych powinności w społeczeństwie.
NORMA PRZYSTOSOWAWCZA – za jednostkę prawidłowo funkcjonującą uważa się osobę przystosowaną do grupy społecznej, o satysfakcjonujących relacjach z innymi i samorealizującą się.
Jednostka dobrze przystosowana jest:
plastyczna w myśleniu,
krytyczna wobec siebie,
aktywna w rozwiązywaniu swoich problemów.
NORMA TEORETYCZNA - stosowana gdy stan jednostki odnosi się do ogólnie przyjętych prawidłowości lub twierdzeń fizjologicznej lub psychologicznej działalności człowieka.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 14:26
@gotigwolf: czyli jestem normalny
Jestem plastyczny w myśleniu i samokrytyczny
Odpisz
28 listopada 2017, 15:24
@lorax12: Loraksik jest normalny i uroczy! >.<
Odpisz
28 listopada 2017, 18:06
#;w;# Oh jeez...
Odpisz
29 listopada 2017, 13:20
@lorax12: Wszyscy się zgodziły że lorax jest uroczy ale ale napewno nie że jest normalny
Odpisz
29 listopada 2017, 13:47
@gotigwolf: cii
Odpisz
27 listopada 2017, 19:46
SPOTKAŁAM TEGO GOSCIA NA 6OBCY XDDD
Odpisz
28 listopada 2017, 07:07
Odpisz
25 listopada 2017, 21:13
O ku*wa xD
Odpisz
25 listopada 2017, 21:37
Nie ku*wa tylko pani lekkich obyczaji
Odpisz
26 listopada 2017, 00:46
@Adi34: Nie k*rwa tylko kobieta która prowadzi się lekko niczym BMW
Odpisz
26 listopada 2017, 10:26
@Adi34: obyczajów*
Odpisz
27 listopada 2017, 18:33
@Adi34: nie pani a trap
Odpisz
27 listopada 2017, 18:20
Odpisz
25 listopada 2017, 21:26
Bywają różne fetysze
Odpisz
25 listopada 2017, 20:53
Odpisz
25 listopada 2017, 20:59
@Mikatrix: It's a trap!
Odpisz