Zaszyć mu to i nakarmić golonką!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2017, 13:42
Tak czysto chemicznie to dało by radę to zrobić?
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 14:07
@Marequel: chyba nie. nigdy nie słyszałem o czymś co rozpuszcza się po kontakcie z białkiem
Odpisz
27 listopada 2017, 17:32
@siemak: Można żyć bez białka?
Zjadłby fasolę i umar bo białko... Tu chodzi o mięso.
Odpisz
28 listopada 2017, 19:05
@Marequel: Tak działają tabletki "esperal" tylko że w reakcji z alkoholem
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2017, 19:08
@Snorciakkk: chodziło mi raczej o to czy w krwi pojawia się jakaś substancja tylko po zjedzeniu mięsa ale ciekawa informacja
Odpisz
28 listopada 2017, 19:30
@SztykMolodiets: we wszystkim jest białko oprócz składników odżywczych samych w sobie.
Odpisz
28 listopada 2017, 20:00
@Marequel: Z mięsa, zwłaszcza czerwonego organizm zwiększa produkcję czerwonych krwinek, bez ta ilość się zmniejszy ale nie do zera, będzie wytwarzał z innych produktów dłużej lub bardziej wymagane energetycznie. Organizm człowieka jest tak zaawansowany, że się usposabia do życia w danych warunkach... w praktyce to można było zobaczyć podczas wojen światowych. Jednak wyniszczanie organizmy wpływa w przyszłości na kondycję, siłę szybsze przemęczanie i nie dotlenianie mózgu, przez co zawroty głowy i omdlenia (mroczki przed oczami).. ale to już skrajne przypadki... i prędzej się spotka kogoś z takimi przypadłościami co się walnął porządnie w głowę (skroń czy tętnica ponad szyją z tyłu głowy) niż takie efekty słabego odżywiania.... Są jeszcze efekty odżywiania zakażonego/zepsutego jedzenia/mięsa ale to już inna historia...
Odpisz
28 listopada 2017, 20:15
@Dr4g0n_PL: chodzi o niedobór B12, ale można przyjmować B12 w tabletkach.
Odpisz
28 listopada 2017, 21:20
@Dr4g0n_PL: Możesz szerzej opisać te wojenne przypadki?
Odpisz
28 listopada 2017, 21:34
@Tomasz95: +
Odpisz
29 listopada 2017, 06:48
@Tomasz95: .
Odpisz
29 listopada 2017, 15:56
@Tomasz95: Poczytaj o żydach i polakach w obozach, co jedli, jeśli jedli czy chociażby obejrzyj "Pianistę" Romana Polańskiego, dobry film w wielkim uproszczeniu pokazuje zachowania podczas wojny wraz z żywnością jeśli takową mieli. Oczywiście jest to bardzo delikatna wersja i w prawdziwej wojnie nie było takiego happy endu... (obozy zagłady..)
Odpisz
29 listopada 2017, 10:14
ku*wa co za zjeb...
Odpisz
28 listopada 2017, 23:04
Tak, istnieje coś takiego, tylko jest to dla alkoholików, reaguje z alkoholem i zabija. Ci którzy sobie to wszczepili i nie mogą wytrzymać wyrywają/ wycinają/ wygryzają sobie.
Odpisz
29 listopada 2017, 07:04
@TimekPL123: tylko że to działa innaczej. Nie zabija tylko powoduje nieprzyjemne skutki chlania, ale raczej nie zabije. No i tabletka się nie rozpuszcza tylko po kontakcie z alkoholem, ale tylko wtedy daje jakieś obiawy. No i usuniencie.tabletki zbyt woele nie da ale bo lek zostaje jeszcze pare dni w krwi
Odpisz
28 listopada 2017, 21:02
Ale nie to prawda mój chomim zjadł Surowego dzika i zdechł
Musicie uważać na mięso!
Odpisz
27 listopada 2017, 12:37
Odpisz
28 listopada 2017, 20:02
@siemak:
Odpisz
28 listopada 2017, 20:45
@Mr_Glass: This isn't my final form
Odpisz
28 listopada 2017, 20:12
weganizm to nowy islam
Odpisz
28 listopada 2017, 19:21
Odpisz
28 listopada 2017, 19:11
Odpisz
27 listopada 2017, 16:32
Nie robi to sensu. Takowa kapsułka powinna być wszyta w jelito cienkie, albo w krwiobiegu. Pod skórą nie dało by to rady.
Odpisz
27 listopada 2017, 14:42
Zabijanie zwierzątek? Nie można!
Zabijanie ludzi? Nie no spoko.
Odpisz
27 listopada 2017, 12:11
Jaką kapsułkę?
Odpisz
27 listopada 2017, 12:24
@lorax12: Esperal.
Odpisz
27 listopada 2017, 12:30
@lorax12: normalnie wszywa się to alkocholikom
Odpisz
27 listopada 2017, 12:42
@lorax12:
Odpisz
27 listopada 2017, 13:19
@eretann:
Odpisz
27 listopada 2017, 11:59
Może po prostu niech skoczy do basenu bez wody i będzie taki sam efekt
Odpisz
27 listopada 2017, 12:13
@zyl15: No nie, bo wiecej sprzatania.
Odpisz
27 listopada 2017, 12:40
@Hartio: Jak skręci sobie kark to tylko zwłoki, a to można spalić
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2017, 12:23
Ja słyszałem że tak się dzieje gdy się mięsa nie je, i wtedy człowiek staje sie gejem, to było tak z 10 minut temu
Uwielbiam teorie spiskowe
Odpisz
27 listopada 2017, 12:05
Odpisz