Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RowerOjMateusza

28 listopada 2017, 16:57

Widziałem to dzisiaj. Piła to kopalnia memów.

Avatar siemak

28 listopada 2017, 16:58

@RowerOjMateusza: Ktoś z miasta w którym się uczę

Avatar RowerOjMateusza

28 listopada 2017, 17:00

@siemak: a w której szkole?

Avatar siemak

28 listopada 2017, 17:03

Avatar RowerOjMateusza

28 listopada 2017, 17:05

@siemak: ja nafta , ale pozdro dla ciebie

Avatar siemak

Edytowano - 28 listopada 2017, 17:08

@RowerOjMateusza: pozdro wzajemne

Avatar mr_attan

29 listopada 2017, 20:24

@siemak: wow, ktoś z ekonoma przegląda jeja, i dont expect that

Avatar siemak

29 listopada 2017, 20:25

@mr_attan: a co? ekonom gorszy?

Avatar mr_attan

29 listopada 2017, 21:32

@siemak: sam tam chodzę, po prostu się nie spodziewałem

Avatar siemak

29 listopada 2017, 21:34

@mr_attan: my nigga! nie sądzijem że mam jejaka w szkole

Avatar mr_attan

30 listopada 2017, 22:42

@siemak: i tak nie długo,
W czwartej siedzę

Avatar DaKnight

28 listopada 2017, 17:35

załóż*

Avatar HAPPYCAT212104

29 listopada 2017, 19:41

@DaKnight: where is the problem?

Avatar DaKnight

29 listopada 2017, 19:52

@HAPPYCAT212104: w poczekalni było "załuż"

Avatar HAPPYCAT212104

29 listopada 2017, 21:15

@DaKnight: Ale nasz dobry admin odratował tego mema ° ͜ °

Avatar Selkes

30 listopada 2017, 14:24

@DaKnight: na pole* nie na dwór

Avatar Crisium

29 listopada 2017, 23:36

Ten gościu jest czarny, więc jakiego ojca?

Avatar kowalski12

28 listopada 2017, 17:08

Prawdziwy Polak wychodzi na POLE a nie na dwór

Avatar Davido

28 listopada 2017, 17:41

@kowalski12: >mów o gwarze występującej rylko w krakowie
>powiedz że prawdziwi polacy mówią tylko tak
To jakbym ja spod Lublina powiedział, że tylko zj*** noszą kapcie a każdy normalny ciapy

Avatar TheVixo

29 listopada 2017, 19:17

@Davido:
>odzywanie się jak ma się zerową znajomość tematu
Na pole mówi się w całej Galicji, nie tylko w Krakowie. Jest to forma rdzennie polska, w przeciwieństwie do rusycyzmu na dwór.

Avatar ponczeq

28 listopada 2017, 20:18

kocham czapki ale nie znoszę szalików

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2017, 17:01

O kurde, Piła

Avatar max1234

28 listopada 2017, 18:30

Teraz leży w piwnicy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Lekko nie będzie

Rel

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

JA: Mamo, idę na dwór

MAMA: Ok, tylko załóż czapkę i szalik

JA: Będę wyglądać jak debil...

MAMA: Nie pyskuj mi tu, gówniarzu!

JA: Ale...

MAMA: Żadnego "ale"! Zakładaj szalik i czapkę albo ojca zawołam