Warto było zainwestować w ściernisko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Hobby dla faceta
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2017, 14:36
co oni zrobili że każdy ich nienawidzi
Odpisz
30 listopada 2017, 07:13
To zbrodniarze wojenni
Odpisz
9 marca 2018, 19:14
Cytuję ''Od dawna wiadomo, że wzbogacili się na handlu mydłem z żydów, gdyż byli adiutantami nazistowskiego zbrodniarza wojennego Jana Pawła 'Holokausta' Drugiego i wspólnie z nim zarządzali Auschwitz, mieli więc nieograniczony dostęp do potrzebnych surowców do produkcji mydła''
Odpisz
3 grudnia 2017, 08:46
A teraz, bez żadnego wymyślonego powodu typu że to zbrodniarze wojenni proszę mi powiedzieć czemu jest taki hejt na nich?
Odpisz
28 listopada 2017, 22:00
Od dawna wiadomo, że wzbogacili się na handlu mydłem z żydów, gdyż byli adiutantami nazistowskiego zbrodniarza wojennego Jana Pawła 'Holokausta' Drugiego i wspólnie z nim zarządzali Auschwitz, mieli więc nieograniczony dostęp do potrzebnych surowców do produkcji mydła
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2017, 16:59
@EmielRegis: PAPIERZ xDDDDDDDDD NAZISTA xDDDDDD JAN XDDDDDD DRUGI XDDDDDD JA PIERD*LE JAKIE ŚMIESZNE
Odpisz
29 listopada 2017, 16:46
bracia pie**olec maja w dupie kolec
Odpisz
29 listopada 2017, 14:43
Niech ku*wa przeproszą za WTC
Odpisz
29 listopada 2017, 11:41
Lekarze ich ku*wa nienawidzą
Odpisz
29 listopada 2017, 13:10
@lulz123: "wszyscy"
Odpisz
29 listopada 2017, 12:29
bracia pie**olec
Odpisz
28 listopada 2017, 21:59
Swoją drogą, to jak oni się tak "wybili"? Tak z dupy zaczęły się z nimi memy pojawiać.
Odpisz
28 listopada 2017, 22:01
@Zakapturzony13579: Wydaje mi się, że zaczęło się to od filmiku na yt autorstwa kanału 'Prawo i bezprawie'
Odpisz
28 listopada 2017, 22:16
@Zakapturzony13579: U mnie co wigilię puszczajo braci Golec
Odpisz
29 listopada 2017, 10:51
@polandball1: Wiem #nobodycareezzz, ale jestem z Milówki jak bracia pie**olec.
Odpisz
29 listopada 2017, 11:17
@polandball1: To teraz co wigilię będziecie puszczać braci pie**olec ;D
Odpisz
29 listopada 2017, 11:10
bracia stolec jak ja ich ku*wa nie nienawidzę
Odpisz
29 listopada 2017, 10:53
Nienawidzę ich
Odpisz
29 listopada 2017, 08:06
Tytuł obrazka poniżej jest idealną oceną tytułu tego obrazka.
Odpisz
29 listopada 2017, 06:21
A tam gdzie to kretowisko stoi już ich bank
Odpisz
28 listopada 2017, 23:00
znowu oni, jak ja im zazdroszczę!
Odpisz
28 listopada 2017, 22:06
Pamiętam jeszcze, kiedy mówili: ,,Tu narazie jest ściernisko". I dziś mam zaszczyt odwiedzać San Francisco w Polsce. Piękny moment w moim życiu.
Odpisz
28 listopada 2017, 22:00
Jak ja ich ku*wa nienawidzę.
Odpisz