Nawet chciałem tam polecieć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2017, 01:51
Ja w VC próbowałem tam dojechać
Odpisz
3 grudnia 2017, 11:16
@DAVJD: ja tez
Odpisz
23 grudnia 2018, 10:04
@DAVJD: w san andreas możma niby tam dotrzeć
Odpisz
3 grudnia 2017, 11:16
miałem to samo tylko ze w vice city
Odpisz
3 grudnia 2017, 04:32
Ja nawet wtedy myśleć nie umialem jeszcze a co dopiero o jakiejs "N-ce" xD
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 19:51
jak nie było to niech ktoś se da na poczekalnie bo ja mam bana i nie moge hehe
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:04
@okrutnik: a ten ban to na ile i za co, jeśli można wiedzieć?
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:12
@TheMJawesome:
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:33
@okrutnik: xD
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:48
@okrutnik: e tam chciałbym ci pokazać powód bana z około 3,4 lat temu ale tutaj nie mogę xD
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:50
@TheMJawesome: xdd
Odpisz
2 grudnia 2017, 19:34
i ja jechałam na N i nie mogłam nic znaleźć
Odpisz
2 grudnia 2017, 22:15
ja wtedy użyłem moich 200IQ i otworzyłem mapę
Odpisz
30 listopada 2017, 12:43
Co znaczy to "N"?
Odpisz
30 listopada 2017, 12:43
północ. NORTH
Odpisz
30 listopada 2017, 12:44
@DzikiMichu: Nie pomyślałem o tym.
Odpisz
2 grudnia 2017, 20:17
Nic
Odpisz
2 grudnia 2017, 20:27
zawsze za tym jechałem
Odpisz