Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kololololo

30 marca 2021, 10:10

Andrzej rysuje!

Avatar menouto

Edytowano - 30 listopada 2017, 15:15

papierosy powinny być nielegalne

Avatar lorax12

30 listopada 2017, 15:39

@menouto: alkohol kiedyś był

I pijaki prawie kraj zdemolowały w Ameryce

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2017, 15:45

@menouto: Dlaczego?

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2017, 16:01

Zaczęto robić w ch*j bimbru, co znacznie zwiększyło przestępczość (mafia bimbrowa pewnie) i wpływy czarnego rynku, a fakt, iż prawa te były ciężkie do kontrolowania sprawiło, że zysk z tych praw nie był warty zachodu. Przynajmniej tak pisze w internecie.

Avatar lulul

30 listopada 2017, 19:42

Pytanie było do menouto.
Apkowicze ciulane

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2017, 21:38

@lulul: Apka jest wygodna, ale ma tyle funkcji uciętych że chyba wolę na przegladarve mobilnej.

Avatar menouto

30 listopada 2017, 22:43

je**ni palacze psują sobie zdrowie,psują je swoim dzieciom,psują swoim znajomym,marnują w ch*j dużo kasy miesięcznie żeby śmierdzieć i umrzeć na raka,a to wszystko dlatego że kolego go poczęstował w kiblu podczas przerwy w szkole i od tamtego czasu nie mógł rzucić i ku*wa tak w kółko dzieciak podbiera papierosy rodzicu,dzieciak uzależnia się,dorasta,jego dzieci mu podbierają fajki i tak się kręci ta karuzela spie**olenia,a ku*wa marihuana która ma właściwości lecznicze i jest ogółem dostępna w wielu krajach jest nielegalna bo ku*wa tak.

Avatar NM_Senpai

2 grudnia 2017, 21:06

@menouto: Bardziej bym zakazał palić w miejsach publicznych, a za taki występek byłyby surowe kary.

Avatar bylejakbylegdzie

3 grudnia 2017, 08:27

@menouto: delegalizacja nic by nie zmieniła, już teraz mamy nielegalny handel tytoniem

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2017, 12:37

@menouto: Tylko ta która nie kwitnie jest legalna chyba

Avatar kuba1996

2 grudnia 2017, 19:22

moim zdaniem akcyza na papierosy powinna być jeszcze większa,
palacze trują siebie i innych więc powinni dokładać więcej do służby zdrowia.

Avatar bylejakbylegdzie

2 grudnia 2017, 19:32

@kuba1996: to wcale nie rozwiązuje problemu, wiesz jaki towar teraz jest sprzedawany na ulicach? nie marycha, nie heroina tylko zwykły tytoń bez akcyzy, kupujesz w sklepie te gilzy papierosowe (w kartonach w setkach sztuk) a potem nielegalnie kupujesz tytoń za 30 zł który starczy to zużycia takiego kartonu a te 40 za 200+ papierosów to nie problem

tak samo akcyza na alkohol, alkoholik z czegoś rezygnuje (np. nowe ubrania dla dziecka) i ma kase albo robi bimber lub truje się denaturatem

Avatar RpLay

2 grudnia 2017, 19:10

Jak ja się cieszę że nigdy nie spróbowałem papierosów

Avatar docRobert

30 listopada 2017, 14:56

Kuuurrrrła! Ale kiedyś to było! Za moich czasów fajki kosztowały pare zeta!

Avatar VladPutin

30 listopada 2017, 15:45

@docRobert: Ale w tedy piniondz mioł innom wartoźć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Co za przypadek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka