Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Co za przypadek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2021, 10:10
Andrzej rysuje!
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 15:15
papierosy powinny być nielegalne
Odpisz
30 listopada 2017, 15:39
@menouto: alkohol kiedyś był
I pijaki prawie kraj zdemolowały w Ameryce
Odpisz
30 listopada 2017, 15:45
@menouto: Dlaczego?
Odpisz
30 listopada 2017, 16:01
Zaczęto robić w ch*j bimbru, co znacznie zwiększyło przestępczość (mafia bimbrowa pewnie) i wpływy czarnego rynku, a fakt, iż prawa te były ciężkie do kontrolowania sprawiło, że zysk z tych praw nie był warty zachodu. Przynajmniej tak pisze w internecie.
Odpisz
30 listopada 2017, 19:42
Pytanie było do menouto.
Apkowicze ciulane
Odpisz
30 listopada 2017, 21:38
@lulul: Apka jest wygodna, ale ma tyle funkcji uciętych że chyba wolę na przegladarve mobilnej.
Odpisz
30 listopada 2017, 22:43
je**ni palacze psują sobie zdrowie,psują je swoim dzieciom,psują swoim znajomym,marnują w ch*j dużo kasy miesięcznie żeby śmierdzieć i umrzeć na raka,a to wszystko dlatego że kolego go poczęstował w kiblu podczas przerwy w szkole i od tamtego czasu nie mógł rzucić i ku*wa tak w kółko dzieciak podbiera papierosy rodzicu,dzieciak uzależnia się,dorasta,jego dzieci mu podbierają fajki i tak się kręci ta karuzela spie**olenia,a ku*wa marihuana która ma właściwości lecznicze i jest ogółem dostępna w wielu krajach jest nielegalna bo ku*wa tak.
Odpisz
2 grudnia 2017, 21:06
@menouto: Bardziej bym zakazał palić w miejsach publicznych, a za taki występek byłyby surowe kary.
Odpisz
3 grudnia 2017, 08:27
@menouto: delegalizacja nic by nie zmieniła, już teraz mamy nielegalny handel tytoniem
Odpisz
3 grudnia 2017, 12:37
@menouto: Tylko ta która nie kwitnie jest legalna chyba
Odpisz
2 grudnia 2017, 19:22
moim zdaniem akcyza na papierosy powinna być jeszcze większa,
palacze trują siebie i innych więc powinni dokładać więcej do służby zdrowia.
Odpisz
2 grudnia 2017, 19:32
@kuba1996: to wcale nie rozwiązuje problemu, wiesz jaki towar teraz jest sprzedawany na ulicach? nie marycha, nie heroina tylko zwykły tytoń bez akcyzy, kupujesz w sklepie te gilzy papierosowe (w kartonach w setkach sztuk) a potem nielegalnie kupujesz tytoń za 30 zł który starczy to zużycia takiego kartonu a te 40 za 200+ papierosów to nie problem
tak samo akcyza na alkohol, alkoholik z czegoś rezygnuje (np. nowe ubrania dla dziecka) i ma kase albo robi bimber lub truje się denaturatem
Odpisz
2 grudnia 2017, 19:10
Jak ja się cieszę że nigdy nie spróbowałem papierosów
Odpisz
30 listopada 2017, 14:56
Kuuurrrrła! Ale kiedyś to było! Za moich czasów fajki kosztowały pare zeta!
Odpisz
30 listopada 2017, 15:45
@docRobert: Ale w tedy piniondz mioł innom wartoźć
Odpisz