Mame, kto Ci tak powiedział?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Wielka przygoda
Były nóżki, nie ma nóżek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2017, 21:07
8==============================D
Odpisz
10 września 2020, 23:38
@smiechowicz: No już już zwolnij szatanie
Odpisz
30 listopada 2017, 18:43
8=D
Odpisz
1 grudnia 2017, 14:30
@wiki954: tak to siusiak
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:08
@ruzwelt1: Nie, to końska twarz.
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:18
@ruzwelt1: 3-D
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:33
@creeper_girl: gdzie tu konia widzisz :D?
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:43
@ruzwelt1: To koń i koniec tematu.
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:57
@creeper_girl: nigdy! to nie jest koń tylko sisior....
Odpisz
1 grudnia 2017, 19:01
@ruzwelt1: To koń.
Odpisz
1 grudnia 2017, 20:31
@creeper_girl: zgodzę się nie zgodzić
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 00:10
@ruzwelt1: Nie kwestionuj końskiej twarzy
Odpisz
2 grudnia 2017, 08:16
@ruzwelt1: Jak Caliope mówi że to końska twarz to to jest ku*wa końska twarz
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 08:17
A Hussie to ku*wa co.
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:19
@creeper_girl: A w sumie
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:13
To je penis
Odpisz
3 grudnia 2017, 11:42
@ruzwelt1: Kuńska twurz
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2017, 16:48
Pomyliła z "38D"
Odpisz
1 grudnia 2017, 14:41
@creeper_girl: ]:D
Odpisz
1 grudnia 2017, 15:31
@lorax12: Jeśli to miała być emotka AT, to napimknę, że to było chyba "}:D"
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:17
@creeper_girl: to była emotka Toriel
Odpisz
1 grudnia 2017, 17:42
@lorax12: Oh, ok.
Odpisz
30 listopada 2017, 16:12
3=D
Odpisz
30 listopada 2017, 16:16
@Mikatrix: 3 nie równa się D amiktraikebo
Odpisz
30 listopada 2017, 16:18
@Mikatrix: czemu wysylasz rogaty usmiech?
Odpisz
30 listopada 2017, 17:00
@Princess_Unattainable: *3≠D
Odpisz
1 grudnia 2017, 14:02
@Mikatrix: E=mc2
Odpisz
1 grudnia 2017, 14:54
@Polalak: *mc²
albo jak nie jesteś na telefonie to mc^2
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:34
na tel można napisać mc² (niektórych)
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:44
@Xcichyx: na moim np. nie
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:47
@Xcichyx: na pisałem "jak NIE jesteś na telefonie to mc^2"
Odpisz
1 grudnia 2017, 21:59
ale ku*wa JESTEM
JESTEM na telefonie
Odpisz
1 grudnia 2017, 22:39
@Polalak: to było do Xcichyx
Odpisz
1 grudnia 2017, 23:03
ale to było do ciebie
Odpisz