Pomyłka. Jestem dziewczyną i wolała bym przejść boso po klockach lego niż usłyszeć głos tego pedała.
- Gdyby był świętym, nazywano by go "holy shit"
- Nie słucham radia, aby przez przypadek go nie usłyszeć
- Parę lat temu moja BFF wyznała, że go słucha i lubi. Od tamtego czasu nie zamieniłam z nią ani słowa
- Gdy widzę jego zdjęcia, to krwawią mi oczy
- Uwielbiałam taki jeden sklep. Pewnego razu zobaczyłam tam koszulki z Bieberem. Nigdy więcej tam nie wróciłam
Moja kuzynka jest tą Belieber czy jakkolwiek to się pisze i za każdym razem kiedy do niej przychodzę to ona musi puszczać tego Bibera na cały głośnik. No uszy mi się topią i głowa mnie boli (raz specjalnie spowodowałam krwawienie z nosa żeby przestała, zadziałało). Kiedyś pokazałam jej Panic! At The Disco żeby przekonała się do czegoś innego i ona powiedziała "No w sumie fajne ale ten gościu nigdy nie będzie miał takiego talentu jak biberek <3<3<3". Ku*wa zabijcie mnie.
@TheTemplar: XD 2017, a ludzie nie lubią jego twórczości przez to że wykonał 5 lat temu jedną słabą piosenkę XD To się nazywa zacofanie
Podaj argumenty dlaczego uważasz go za gorszego?
Bo moje argumenty aby go bronić to:
-Ma dobry głos, wykonuje fajne piosenki z o wiele lepszym tekstem niż te wasze "baby"
-Zmienił się od czasu tamtego teledysku, nie nosi pedalskich grzywek, nosi fajne ubrania jest cały wytatuowany i ma na pewno więcej mięśni niż przeciętny piwniczak wyzywający go, ale on nie jest męski bo tak! Bo Seba tak powiedział
@misko02: Nie uważam, że jesteś chłopcem, bo uważam, że jesteś mężczyzną.
EDIT: skończyłem czytać twoją odpowiedź, jednak nie jesteś mężczyzną, jesteś chłopczykiem.
Komentarze
Odśwież21 października 2020, 20:57
@KontoUsunięte: od kiedy Bieber ma talent?
Odpisz
21 października 2020, 20:56
JB
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 06:44
czyli znów nie jestem dziewczyną
Odpisz
5 grudnia 2017, 13:20
Pjona.
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:30
@xmrocznax: Pjona
Odpisz
14 kwietnia 2018, 20:02
Pomyłka. Jestem dziewczyną i wolała bym przejść boso po klockach lego niż usłyszeć głos tego pedała.
- Gdyby był świętym, nazywano by go "holy shit"
- Nie słucham radia, aby przez przypadek go nie usłyszeć
- Parę lat temu moja BFF wyznała, że go słucha i lubi. Od tamtego czasu nie zamieniłam z nią ani słowa
- Gdy widzę jego zdjęcia, to krwawią mi oczy
- Uwielbiałam taki jeden sklep. Pewnego razu zobaczyłam tam koszulki z Bieberem. Nigdy więcej tam nie wróciłam
Odpisz
7 maja 2018, 18:20
@amazonka4321: popieram cb
Odpisz
5 grudnia 2017, 21:14
Nie,jest chańbą nosicieli hormonu Y
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 21:48
"hańbą" i chromosomu, nie hormonu. I po przecinku się spacje wciska.
Odpisz
6 grudnia 2017, 00:56
Kiedy próbujesz udawać mądrego, ale coś nie wychodzi....
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2017, 12:58
@Broski: Telefon mi odpi***alał dziwne rzeczy pżes ten czas i nie chćiało mi się poprawiaci
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 23:51
Moja kuzynka jest tą Belieber czy jakkolwiek to się pisze i za każdym razem kiedy do niej przychodzę to ona musi puszczać tego Bibera na cały głośnik. No uszy mi się topią i głowa mnie boli (raz specjalnie spowodowałam krwawienie z nosa żeby przestała, zadziałało). Kiedyś pokazałam jej Panic! At The Disco żeby przekonała się do czegoś innego i ona powiedziała "No w sumie fajne ale ten gościu nigdy nie będzie miał takiego talentu jak biberek <3<3<3". Ku*wa zabijcie mnie.
Odpisz
6 grudnia 2017, 06:26
pif paf svko
Odpisz
6 grudnia 2017, 07:22
Odpisz
5 grudnia 2017, 10:17
This thing...
It scares me...
Odpisz
5 grudnia 2017, 17:12
@benben7: Hej bęben, dawno nie widziałem twoich komentarzy.
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:45
@TenLucznik: też dawno ich nie widziałem
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:38
Nie ma to jak przez kilka lat zmieniać swój wizerunek, żeby ludzie nie wyzywali cię od homosiów, a normiki nadal to robią.
Odpisz
5 grudnia 2017, 19:33
Odwaga lvl 100
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:34
żądam przeprosin od autora tamtego posta ;-;
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:14
Czyli jestem chłopakiem. Fajnie wiedzieć
Odpisz
5 grudnia 2017, 09:44
Kiedy podoba ci się jakaś piosenka w radiu, a potem okazuje się że biber ją śpiewa
Odpisz
5 grudnia 2017, 10:01
@BonnieThePirate:
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:10
@BonnieThePirate: Bejbe ju szód goł end low jorself
Odpisz
5 grudnia 2017, 06:13
W sumie na logikę. Czy odważyłbyś tak bez zakładu po pijaku zrobić coś tak głupiego, jak wykrzykiwanie do tłumu jednego słowa i jęków?
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 06:55
w filmie porno za górę szmalu .... może ...
Odpisz
5 grudnia 2017, 15:25
nie mam godność i honor będę zarabiać w uczciwy sposób
Odpisz
5 grudnia 2017, 14:57
Przestałem być chłopakiem, bo lubię jego twórczość ?
Odpisz
5 grudnia 2017, 15:13
@misko02: Tak.
Odpisz
5 grudnia 2017, 15:19
@misko02: nie ma tu dla ciebie miejsca
Odpisz
5 grudnia 2017, 15:29
@TheTemplar: XD 2017, a ludzie nie lubią jego twórczości przez to że wykonał 5 lat temu jedną słabą piosenkę XD To się nazywa zacofanie
Podaj argumenty dlaczego uważasz go za gorszego?
Bo moje argumenty aby go bronić to:
-Ma dobry głos, wykonuje fajne piosenki z o wiele lepszym tekstem niż te wasze "baby"
-Zmienił się od czasu tamtego teledysku, nie nosi pedalskich grzywek, nosi fajne ubrania jest cały wytatuowany i ma na pewno więcej mięśni niż przeciętny piwniczak wyzywający go, ale on nie jest męski bo tak! Bo Seba tak powiedział
Po prostu dzicz! XD
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:06
@misko02: w takim razie czemu uważasz że jego grzywa sprzed 5 czy iluś lat jest pedalska? Jak właściwie definiujesz słowo "pedalski" ?
Widać, że w ogóle nie masz wyrobionego własnego zdania, jesteś jedynie mieszanką kilku opinii.
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 16:32
@misko02: Nie uważam, że jesteś chłopcem, bo uważam, że jesteś mężczyzną.
EDIT: skończyłem czytać twoją odpowiedź, jednak nie jesteś mężczyzną, jesteś chłopczykiem.
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:30
@misko02: XD
Odpisz
5 grudnia 2017, 10:43
Zabić tego kaszalota ;_;
Odpisz