Dość niepokojące te kapsle...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
I po kłopocie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Powodzenia
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2017, 13:37
ja mam taki z oświadczynami, zapytaniem o randkę i chyba o seks XD
Odpisz
10 grudnia 2017, 16:10
poka
Odpisz
10 grudnia 2017, 19:24
.
Odpisz
10 grudnia 2017, 20:15
@ResiaPL: WY myślicie że jeszcze to ma?...Choć w sumie fajna pamiątka
Odpisz
10 grudnia 2017, 22:35
mam, tylko pokaże jutro, nie będę już szperać bo matke obudzę a jej gniew... uuu
Odpisz
10 grudnia 2017, 22:44
dzwonie na milicje
Odpisz
11 grudnia 2017, 07:12
@Przytulak: czm?
Odpisz
11 grudnia 2017, 08:06
MILICJAAAAAAAA
Odpisz
11 grudnia 2017, 08:07
@Przytulak: taki mem u nas w klasie
Odpisz
11 grudnia 2017, 16:09
@Przytulak: emm no okej xd
Odpisz
11 grudnia 2017, 16:11
@Przytulak:
Odpisz
11 grudnia 2017, 17:09
Danke c:
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:47
@ResiaPL: spk, to moje najcenniejsze XD w jeszcze tym roku użyje jednego
Odpisz
13 grudnia 2017, 21:52
Do KiNa CzY nA fIlM??????
Odpisz
8 grudnia 2017, 18:46
Niech jeszcze powstanie creepypasta o stalkerze posługującym się kapslami Tymbarka.
Odpisz
8 grudnia 2017, 18:48
@obustronna: Czytała bym
Odpisz
8 grudnia 2017, 18:52
@obustronna: Znając życie, byłby to klon Dżefa
Odpisz
8 grudnia 2017, 19:11
@Mati129: Albo jakiejkolwiek innej pasty z "killer" w nazwie + hektolitrami krwi.
Odpisz
8 grudnia 2017, 19:25
@vince_: HIPERREALISTYCZNA KREFF
Odpisz
10 grudnia 2017, 16:54
@Mati129: Mówisz klon...
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:48
Jak mam w zwyczaju mawiać:
"Nie oglądaj się za siebie. Zobaczysz pustkowie".
Odpisz
9 grudnia 2017, 11:41
Kiedy wydano ostatni wysokobudżetowy Polski horror?
No właśnie...
Odpisz
9 grudnia 2017, 07:45
Nie oglądaj się za siebie bo ci z przodu ktoś przyje*ie...
Odpisz
8 grudnia 2017, 19:07
tylko że ty to wysłałeś
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:52
@Normik: śmiem wątpić
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:56
@creeper_girl: Śmiem wątpić w twoje wątpienie bo jest róg taki kierujący w stronę prawą
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:58
@Normik: Śmiem wątpić w twoje wątpienie w moje wątpienie, bo przy własnej wiadomości nie ma tego pstryczka do dodawania reakcji.
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:59
@Normik: +Popatrz jeszcze na ten róg
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:40
@Normik: to się stało mojemu koledze lecz on nie ma konta na jeja więc ja dodałem.
jak chcesz takie coś zrobić to musisz szybko naklikać jak najwięcej w przycisk ,,odkryj"
Odpisz