Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Keks_

Edytowano - 9 grudnia 2017, 14:46

To chyba najgorszy Rewind jaki był.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar ultron64

20 lipca 2019, 22:51

@ItsMee: wiem.

Avatar Desuv

21 stycznia 2020, 16:39

@Keks_: witam w 2020
są gorsze

Avatar polandball1

9 grudnia 2017, 14:34

Avatar ultron64

20 lipca 2019, 15:56

@polandball1: tak, za rok był gorszy.

Avatar Nemezis_

10 grudnia 2017, 07:46

kto to?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Grzechoooo

19 grudnia 2017, 23:33

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2017, 11:29

@Nemezis_: slobodan praljak

Avatar Marcin46405

11 grudnia 2017, 08:08

Chluśniem i uśniem.

Avatar reLik

9 grudnia 2017, 14:37

Mój kolega mowil że bardzo lubi YouTube rewind, juz nie mam kolegi

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2017, 16:40

@reLik: Nie dziwię mu się. Też bym nie chciał przyjaźnić się z ograniczono umysłową osobą, która nie potrafi zaakceptować preferencji innych osób.

Avatar Pro100WGebe

9 grudnia 2017, 19:20

zaorane

Avatar
Psyduck

10 grudnia 2017, 01:23

@Pro100WGebe: zasrane*

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2017, 22:27

W ogóle w tej scenie z cmentarzem to druga osoba która wychodzi to gwiazdorka borno Diamond Jackson(wiem to bo mój kolega to fetyszysta czarnych stóp)

Avatar Deemoon

9 grudnia 2017, 22:15

Avatar Xcichyx

9 grudnia 2017, 16:59

Mi się tylko elementy z Poppy podobaly

Avatar masterstefcio

9 grudnia 2017, 19:42

@Xcichyx: Mi się podobał fragment a animatorami, wreszcie ktoś ich docenił. Poppy też była spoko.

Avatar masterstefcio

9 grudnia 2017, 14:36

Fidget spinnery, Jake Paul, shooting stars i mnóstwo ch*jowych jutuberów.

gorzej być nie mogło

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar TenLucznik

9 grudnia 2017, 18:00

Ale za dużo normików zaczęło go używać.... Najgorsza z rodzajów śmierci dla mema....

Avatar masterstefcio

9 grudnia 2017, 19:41

@TenLucznik: To prawda

Avatar Green_Arrow

9 grudnia 2017, 18:08

Kiedy big shaq był tylko przez niecałe 2 sekundy...

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2017, 16:39

Jedyna rzecz fajna w tym rewindzie to markiplier

Avatar makajet

9 grudnia 2017, 15:36

z całego rewinda fajny był KSI ze spinnerem, bracia Paul, elementy z poppy i big shaq

Avatar kubakk12

9 grudnia 2017, 16:38

@makajet: poznałem tam tylko kilka osób czytając creditsy xD nawet ich nie widziałem normalnie xD np. ominąłem W2S

Avatar kenway1999

9 grudnia 2017, 15:13

O co chodzi z tym panem? \_/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar PimpekLord

9 grudnia 2017, 18:40

@TenLucznik: jest filmik jak pije trucizne?

Avatar Raraszek

9 grudnia 2017, 18:58

@TenLucznik: został skazany na 20 lat ale w jego wieku pewnie zmarł by w więzieniu więc tak jakby to dożywocie

Avatar Szortek

9 grudnia 2017, 14:45

Powinien być taki wykres kołowy i pod tym podpis:
"Wyświetlenia na YouTube Rewind"
a pod tym załóżmy
Czerwony kolor - zainteresowanie ludzi
Żółty kolor - chcięć kliknięcia logo YouTube, by wrócić na główną stronę
I wykres kołowy by miał 99% żółtego i 1% czerwonego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kejdzej
Dodane przez: Kejdzej

Nie idź!

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka