Ludzkość się nie popisała w 2017
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Co to takiego?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 grudnia 2017, 14:46
To chyba najgorszy Rewind jaki był.
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:50
@Keks_: za rok może być gorszy
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:51
@Boberek00: Na pewno będzie, bo jak na razie co roku robią się coraz gorsze.
Odpisz
9 grudnia 2017, 16:34
@Syntaxer: Lepiej żeby przestali :/
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:59
@Keks_: a wiecie ktory rewind byl najlepszy? Bo bym se w sumie obejrzał
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2017, 20:18
@Keks_: Przynajmniej dali TheOdd1sOut i spółkę.
Ale był też Jake Paul...
Dobra, masz rację.
Odpisz
10 grudnia 2017, 01:22
@Keks_: był big shaq
Odpisz
9 kwietnia 2019, 11:23
@Boberek00: heh
Odpisz
20 lipca 2019, 15:57
@Keks_: za rok był gorszy
Odpisz
20 lipca 2019, 22:47
@ultron64: to zdanie nie ma sensu xD
Odpisz
20 lipca 2019, 22:51
@ItsMee: wiem.
Odpisz
21 stycznia 2020, 16:39
@Keks_: witam w 2020
są gorsze
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:34
Odpisz
20 lipca 2019, 15:56
@polandball1: tak, za rok był gorszy.
Odpisz
10 grudnia 2017, 07:46
kto to?
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:34
@Nemezis_: .
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:47
PO CH*J DAJECIE TE KROPKI! JAK NIE WIESZ TO NIE PISZ!
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:48
@Nemezis_: By też się ku*wa dowiedzieć
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:50
to możesz to normalnie napisć
Odpisz
10 grudnia 2017, 09:06
@Nemezis_: Człowieku,po co, każdy w INTERNECIE już to robi,nawet ku*wa ty tak kilka razy robiłeś
Odpisz
10 grudnia 2017, 10:12
?
Odpisz
10 grudnia 2017, 15:36
@Nemezis_: .
Odpisz
19 grudnia 2017, 23:33
@Nemezis_: .
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:29
@Nemezis_: slobodan praljak
Odpisz
11 grudnia 2017, 08:08
Chluśniem i uśniem.
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:37
Mój kolega mowil że bardzo lubi YouTube rewind, juz nie mam kolegi
Odpisz
9 grudnia 2017, 16:40
@reLik: Nie dziwię mu się. Też bym nie chciał przyjaźnić się z ograniczono umysłową osobą, która nie potrafi zaakceptować preferencji innych osób.
Odpisz
9 grudnia 2017, 19:20
zaorane
Odpisz
10 grudnia 2017, 01:23
@Pro100WGebe: zasrane*
Odpisz
9 grudnia 2017, 22:27
W ogóle w tej scenie z cmentarzem to druga osoba która wychodzi to gwiazdorka borno Diamond Jackson(wiem to bo mój kolega to fetyszysta czarnych stóp)
Odpisz
9 grudnia 2017, 22:15
Odpisz
9 grudnia 2017, 16:59
Mi się tylko elementy z Poppy podobaly
Odpisz
9 grudnia 2017, 19:42
@Xcichyx: Mi się podobał fragment a animatorami, wreszcie ktoś ich docenił. Poppy też była spoko.
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:36
Fidget spinnery, Jake Paul, shooting stars i mnóstwo ch*jowych jutuberów.
gorzej być nie mogło
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:38
@masterstefcio: #tanktherewind
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:37
@masterstefcio: Co ku*wa? Shooting starts ch*jowe? To był jeden z lepszych memów
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:51
To prawda, ale było go tam o wiele za dużo.
Odpisz
9 grudnia 2017, 17:27
Był na początku, ale ludzie po prostu go zużyli. Teraz jest już nudny a w nowym Yt rewind jest połową filmiku.
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:00
Ale za dużo normików zaczęło go używać.... Najgorsza z rodzajów śmierci dla mema....
Odpisz
9 grudnia 2017, 19:41
@TenLucznik: To prawda
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:08
Kiedy big shaq był tylko przez niecałe 2 sekundy...
Odpisz
9 grudnia 2017, 16:39
Jedyna rzecz fajna w tym rewindzie to markiplier
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:36
z całego rewinda fajny był KSI ze spinnerem, bracia Paul, elementy z poppy i big shaq
Odpisz
9 grudnia 2017, 16:38
@makajet: poznałem tam tylko kilka osób czytając creditsy xD nawet ich nie widziałem normalnie xD np. ominąłem W2S
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:13
O co chodzi z tym panem? \_/
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:14
@kenway1999: on wypij trucizne na zywo w telewizji
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:17
@kamil2506: Dzięki
Odpisz
9 grudnia 2017, 16:53
@kamil2506: serio?
Odpisz
9 grudnia 2017, 17:36
@PimpekLord: Ale co "serio"?
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:01
@kenway1999: To zbrodniarz wojenny, podczas rozprawy podczas której został skazany na (bodajże) dożywocie, ale wypił truciznę i zmarł.
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:40
@TenLucznik: jest filmik jak pije trucizne?
Odpisz
9 grudnia 2017, 18:58
@TenLucznik: został skazany na 20 lat ale w jego wieku pewnie zmarł by w więzieniu więc tak jakby to dożywocie
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:45
Powinien być taki wykres kołowy i pod tym podpis:
"Wyświetlenia na YouTube Rewind"
a pod tym załóżmy
Czerwony kolor - zainteresowanie ludzi
Żółty kolor - chcięć kliknięcia logo YouTube, by wrócić na główną stronę
I wykres kołowy by miał 99% żółtego i 1% czerwonego
Odpisz