memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 maja, 09:12
Sixseveeeeen
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:53
Nie wiem kto to \__________/ <------masakrujcie mnie
12 grudnia 2017, 23:28
@Voxus: można masakrował zielonymi?
12 grudnia 2017, 23:45
@Pandzianikki: No pewa, że ta.
13 grudnia 2017, 15:04
@Pandzianikki: No właśnie widzę...
13 grudnia 2017, 15:05
@Voxus: hły hły hły hły hły, jak masakrować, to tylko zielonymi
4 września 2019, 19:01
@Voxus: Masochista
11 grudnia 2017, 22:56
gabe, angry grandpa i wielu innych.. 2017 i h8 u
12 grudnia 2017, 21:13
@zielonasilownia: ale przynajmniej Robbie wyzdrowiał
12 grudnia 2017, 21:48
@Tymek590: *jutro* uwaga znany i lubiany karl stefan stefanson umarł na raka
12 grudnia 2017, 21:49
@CoolSceleton95: ODPUKAJ
12 grudnia 2017, 22:54
@CoolSceleton95: Naślemy na ciebie cały internet, jeżeli wykrakałeś.
13 grudnia 2017, 11:51
@zielonasilownia: Jako gabe?
13 grudnia 2017, 12:09
@Reinata_: pszeprarzam *odpukuje*
10 marca 2018, 14:12
@CoolSceleton95: iii znowu zachorował :/
6 maja 2018, 18:20
@Tymek590: .
6 maja 2018, 21:56
@Ixrej: znowu chory Stefan
6 maja 2018, 22:05
@zielonasilownia: cholera jasna... Dlaczego czuję się winny...
16 lipca 2018, 10:17
@CoolSceleton95: Przeczytałem to głosem Carrionera udającego DJ Pałkersona
22 września 2018, 21:26
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: [*]
22 września 2018, 22:33
@Ilovefutbol: ehh
13 grudnia 2017, 07:32
Kto to jest?
13 grudnia 2017, 08:50
@Loser: Modziaczek.
12 grudnia 2017, 17:21
MODZIACZEK NIEE
13 grudnia 2017, 08:02
@lulul: Rest in Silence
13 grudnia 2017, 07:23
ZAJE*IE CIE DWA TYSIĄCE SIEDEMNASTY!
11 grudnia 2017, 20:16
K***A A ROK 2017 MIAŁ BYĆ LEPSZY OD 2016
11 grudnia 2017, 20:17
pomyśl co będzie w 2018
11 grudnia 2017, 20:23
bracia pie**olec umrą
11 grudnia 2017, 20:34
ja umre (fajnie by byo)
11 grudnia 2017, 20:42
Nawet Robbie Rotten umrze
11 grudnia 2017, 21:00
@siemak: To akurat dobrze.
11 grudnia 2017, 21:22
@Dead_Bload321: fajnie by byo jakbym ja umar bo mam dość życia
12 grudnia 2017, 18:41
nbc
12 grudnia 2017, 18:45
@Ghost_Player: co?
12 grudnia 2017, 21:04
nobody cares (nikogo to nie obchodzi)
12 grudnia 2017, 21:08
a
12 grudnia 2017, 22:03
@Wilqu11: Każdy kiedyś umrze :/
12 grudnia 2017, 22:35
@Polska_Kobra: wiem
12 grudnia 2017, 23:05
a Chuck Norris?
12 grudnia 2017, 23:10
czasami mam tak samo jak ty
Edytowano - 12 grudnia 2017, 22:56
Jeszcze 16 dni, jeszcze 16 dni, jeszcze 16 dni...
12 grudnia 2017, 21:59
Tymczasem 95-letni Pan Józef Przedpełski ma się dobrze, choć dawno filmu na swój kanał nie wrzucał.
12 grudnia 2017, 21:31
szkoda oglądałem go :(
12 grudnia 2017, 21:17
Ku*wa no nie.
12 grudnia 2017, 16:25
(*)
11 grudnia 2017, 20:12
Dziadek mojego kolegi też chce być gwiazdą YT.
11 grudnia 2017, 20:21
@Krzyniu: Będziesz z nim napi**dalać na rurce PCV?
Nie, inny styl, on nagrywa majnkrafta.
11 grudnia 2017, 20:33
@Krzyniu: Chce to zobaczyć, daj mnie ten jego kanał.
Edytowano - 11 grudnia 2017, 20:35
@Kapitalista: Rozeta 555. Idzie mu trochę słabo, poza tym teraz nie nagrywa bo walczy z rakiem, ale jeśli wygra to zostanę menedżerem jego kanału!
11 grudnia 2017, 21:21
@Krzyniu: Niech naku*wia w Tibie gwarantowane 500+ subskrypcji.
12 grudnia 2017, 09:17
@Krzyniu: To on? Koorva to co on odpi***ala to przechodzi ludzkie pojęcie. Gra głównie na serwerze brodaci net
12 grudnia 2017, 10:21
@mikigra8888: Ano xD
12 grudnia 2017, 13:21
@Krzyniu: o ku*wa dzięki MISTRZU PCV
12 grudnia 2017, 16:16
@Krzyniu: moge dolaczyc?
RIP Modziaczek [*]
11 grudnia 2017, 20:27
@Kejdzej: Niech mu cisza lekką będzie
11 grudnia 2017, 22:23
@Kejdzej: KEJDZEJU ile lat uczysz się gry w szachy
11 grudnia 2017, 22:41
a, ja już nie pamiętam tak dokładnie
12 grudnia 2017, 09:26
@Kejdzej: Zagraj z vrixinem kiedys nagralbym
11 grudnia 2017, 22:03
zje**łeś mi bardziej dzień który już był zje**ny
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 maja, 09:12
Sixseveeeeen
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:53
Nie wiem kto to
\__________/ <------masakrujcie mnie
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:28
@Voxus: można masakrował zielonymi?
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:45
@Pandzianikki: No pewa, że ta.
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:04
@Pandzianikki: No właśnie widzę...
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:05
@Voxus: hły hły hły hły hły, jak masakrować, to tylko zielonymi
Odpisz
4 września 2019, 19:01
@Voxus: Masochista
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:56
gabe, angry grandpa i wielu innych.. 2017 i h8 u
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:13
@zielonasilownia: ale przynajmniej Robbie wyzdrowiał
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:48
@Tymek590: *jutro* uwaga znany i lubiany karl stefan stefanson umarł na raka
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:49
@CoolSceleton95: ODPUKAJ
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:54
@CoolSceleton95: Naślemy na ciebie cały internet, jeżeli wykrakałeś.
Odpisz
13 grudnia 2017, 11:51
@zielonasilownia: Jako gabe?
Odpisz
13 grudnia 2017, 12:09
@Reinata_: pszeprarzam *odpukuje*
Odpisz
10 marca 2018, 14:12
@CoolSceleton95: iii znowu zachorował :/
Odpisz
6 maja 2018, 18:20
@Tymek590: .
Odpisz
6 maja 2018, 21:56
@Ixrej: znowu chory Stefan
Odpisz
6 maja 2018, 22:05
@zielonasilownia: cholera jasna... Dlaczego czuję się winny...
Odpisz
16 lipca 2018, 10:17
@CoolSceleton95: Przeczytałem to głosem Carrionera udającego DJ Pałkersona
Odpisz
22 września 2018, 21:26
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: [*]
Odpisz
22 września 2018, 22:33
@Ilovefutbol: ehh
Odpisz
13 grudnia 2017, 07:32
Kto to jest?
Odpisz
13 grudnia 2017, 08:50
@Loser: Modziaczek.
Odpisz
12 grudnia 2017, 17:21
MODZIACZEK NIEE
Odpisz
13 grudnia 2017, 08:02
@lulul: Rest in Silence
Odpisz
13 grudnia 2017, 07:23
ZAJE*IE CIE DWA TYSIĄCE SIEDEMNASTY!
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:16
K***A
A ROK 2017 MIAŁ BYĆ LEPSZY OD 2016
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:17
pomyśl co będzie w 2018
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:23
bracia pie**olec umrą
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:34
ja umre (fajnie by byo)
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:42
Nawet Robbie Rotten umrze
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:00
@siemak: To akurat dobrze.
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:22
@Dead_Bload321: fajnie by byo jakbym ja umar bo mam dość życia
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:41
nbc
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:45
@Ghost_Player: co?
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:04
nobody cares
(nikogo to nie obchodzi)
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:08
a
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:03
@Wilqu11: Każdy kiedyś umrze :/
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:35
@Polska_Kobra: wiem
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:05
a Chuck Norris?
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:10
czasami mam tak samo jak ty
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2017, 22:56
Jeszcze 16 dni, jeszcze 16 dni, jeszcze 16 dni...
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:59
Tymczasem 95-letni Pan Józef Przedpełski ma się dobrze, choć dawno filmu na swój kanał nie wrzucał.
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:31
szkoda oglądałem go :(
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:17
Ku*wa no nie.
Odpisz
12 grudnia 2017, 16:25
(*)
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:12
Dziadek mojego kolegi też chce być gwiazdą YT.
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:21
@Krzyniu: Będziesz z nim napi**dalać na rurce PCV?
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:23
Nie, inny styl, on nagrywa majnkrafta.
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:33
@Krzyniu: Chce to zobaczyć, daj mnie ten jego kanał.
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2017, 20:35
@Kapitalista: Rozeta 555. Idzie mu trochę słabo, poza tym teraz nie nagrywa bo walczy z rakiem, ale jeśli wygra to zostanę menedżerem jego kanału!
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:21
@Krzyniu: Niech naku*wia w Tibie gwarantowane 500+ subskrypcji.
Odpisz
12 grudnia 2017, 09:17
@Krzyniu: To on? Koorva to co on odpi***ala to przechodzi ludzkie pojęcie. Gra głównie na serwerze brodaci net
Odpisz
12 grudnia 2017, 10:21
@mikigra8888: Ano xD
Odpisz
12 grudnia 2017, 13:21
@Krzyniu: o ku*wa dzięki MISTRZU PCV
Odpisz
12 grudnia 2017, 16:16
@Krzyniu: moge dolaczyc?
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:23
RIP Modziaczek [*]
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:27
@Kejdzej: Niech mu cisza lekką będzie
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:23
@Kejdzej: KEJDZEJU ile lat uczysz się gry w szachy
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:41
a, ja już nie pamiętam tak dokładnie
Odpisz
12 grudnia 2017, 09:26
@Kejdzej: Zagraj z vrixinem kiedys nagralbym
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:03
zje**łeś mi bardziej dzień który już był zje**ny
Odpisz