Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2017, 17:22
ja, robot? czy to ten film?
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2017, 17:23
@RayGuy_Player: Niżej znalazłem odpowiedź lepiej usunę ten komentarz, zanim ktoś odpowie... oh wait.
Odpisz
22 maja 2018, 19:26
@RayGuy_Player: oh wait
Odpisz
22 maja 2018, 20:43
oh wait
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:37
Teraz sobie zdałem sprawę że to gniło prawie pół roku w poczekalni
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:48
Ten film jest zajebisty tylko żem nie wiem jak się nazywa :/
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:52
@ProstyGracz: ja robot
Odpisz
11 grudnia 2017, 23:29
@stalamed: my robot
Odpisz
12 grudnia 2017, 00:52
@Strex: we robot
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:43
@M_ateo_1: our robot
Odpisz
13 grudnia 2017, 23:56
@stalamed: Nein robot
Odpisz
14 grudnia 2017, 00:01
@Arturo11: nein, nein, nein, nein
Odpisz
19 kwietnia 2018, 06:36
@M_ateo_1: Co tu się dzieje
Odpisz
19 kwietnia 2018, 08:07
komunizm się nam dzieje
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:06
@Polalak: a on się nie zakończył?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:17
nam sie jeszcze nie skończył
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:18
@Polalak: eh no.dobra
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:39
Podobnie jest jak chcesz pograć w Metina, same boty
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2017, 23:34
@PanHazelos: Polecam amerykańskiego, 0 botów - ludzi też brak.
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:14
film JA ROBOT jest fajny i godny obejrzenia
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:46
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:28
ja kiedyś to w MC zrobiłem
admin wszedł na serwer i pojawił się przedemna
zesralem sie
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:50
Szczególnie gdy grasz w RPG i możesz złapać timerki na elity i bossy
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:21
byo
Odpisz
12 grudnia 2017, 07:02
@MrCienki: daj link
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:32
Napewno gdzieś już to widziałem...
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:34
@BonnieThePirate: Czarny pośròd białych, tragiczne, ale takie mamy czasy.
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:22
@BonnieThePirate: Na jeja
Odpisz
11 grudnia 2017, 20:35
Ja tak mam zawsze w nocy. I znajć wtedy looby z twoją ulubioną mapą.
Odpisz