Zgadzacie się z tym kalendarzem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chłodno to na pewno nie jest
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niezły wyczyn
Typowy NPC
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2017, 09:25
A gdzie promień polonizacji i "hej widzisz tego gościa"
Odpisz
12 grudnia 2017, 17:27
@CoolSceleton95: W czerwcu między sobą walczyły dwa memy: Podłoga, i widzisz tego gościa. Mam nawet i tym obrazek. I widocznie autor uważa że wygrała Podłoga.
Odpisz
12 grudnia 2017, 17:30
@SoMuchMLG: definitywnie wygrało "widzisz tego gościa"
Odpisz
28 marca 2020, 13:24
@CoolSceleton95: wygrało podloga to lawa jednak
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:39
A co z "Widzisz tego gościa"?
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:41
Jaki Kasztan...
Ten mem jest strasznie rzadki
W dodatku jest od 2015
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:50
To jest mem roku.
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:52
@Wielokropek: Ch**. Mało merytorycznie, ale wyraża wszystko co chciałem powiedzieć po Twojej wypowiedzi.
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:56
@Mikatrix: A Janusze?
Odpisz
11 grudnia 2017, 21:57
Mem dekady. Coś czuję, że będzie żył jeszcze bardzo długo.
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:05
@Mikatrix:
Okej przyznaje Wydawało mi się ale mnie już nie Bijcie...
Odpisz
28 marca 2020, 13:23
@Mikatrix: miales racje to mem dekady
Odpisz
12 grudnia 2017, 19:56
Czerwiec bym zmienił na widzisz tego gościa
Czym jest ten lipiec
No i jeszcze na dole podium trzech memów które najdłużej żyły (Janusz oczywiście na pierwszym bo przetrwał cały rok)
Odpisz
28 marca 2020, 13:22
@rafken: podloga to lawa lepszy
Odpisz
27 stycznia 2020, 10:24
Kiedyś to były memy
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:07
o co chodzilo z memem he protec he attack
Odpisz
13 grudnia 2017, 23:23
O co chodzi z tym memem z grudnia bo miesiąc przerwy od memów se zrobiłem?
Odpisz
17 grudnia 2017, 08:28
Jest to jakiś zbrodniarz wojenny z dawnej Jugosławii, to zdjęcie pokazuje moment w którym wypił truciznę po usłyszeniu wyroku
Odpisz
19 grudnia 2017, 18:02
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:03
POOOTEEEŻNY GEJJJJJ
Odpisz
12 grudnia 2017, 17:59
Ma ktoś z poprzednich lat?
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:51
@Kivera:
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:38
@Kivera:
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:02
@Xerol: Ahh nie ma to jak deus vult
Odpisz
14 grudnia 2017, 07:05
@Xerol: Ej, gdzie We are Number One?!
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:03
ZARAZ KU*WA PANOWIE gdzie tutek
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:07
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:29
kalendarz oparty na faktach
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:22
POLE POLE
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:30
łyse pole
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2017, 14:40
@Shadow98: ale mam już plan
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:42
@Foxuuuu: Pomalutku bez pośpiechu
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:43
@adamon113: wszystko zrobię sam
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:46
@Pieselek12: nad makietą się męczyłem
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:47
@YouGoSlavia: Ale za to zwiedzać cudo
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:51
@adamon113: NO I KU*WA ZEPSUŁEŚ.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2017, 14:59
@adamon113: TY BAKLAZANIE GŁUPI
Odpisz
12 grudnia 2017, 15:29
@adamon113:
Odpisz
12 grudnia 2017, 15:53
@adamon113: tam są drzwi
Odpisz
12 grudnia 2017, 16:50
@Shadow98: ja pie**ole
Odpisz
12 grudnia 2017, 17:59
@YouGoSlavia: No to jeszcze raz.
Pole pole
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:00
@KaSuPl: łyse pole
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:04
@CoolSceleton95: Ale mam już plan.
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:26
@KaSuPl: Pomalutku bez pośpiechu
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:32
@adamon113: wszystko zrobię sam
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:36
@CoolSceleton95: Nad makietą się męczyłem
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:49
@adamon113: ładnych parę lat
Odpisz
12 grudnia 2017, 19:33
@TheMJawesome: Ale za to zwiedzać cudo
Odpisz
12 grudnia 2017, 19:54
Będzie cały świat.
Odpisz
12 grudnia 2017, 19:55
@KaSuPl: TU NARAZIE
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:00
@TheMJawesome: JEST ŚCIERNISKO.
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:14
@KaSuPl: ALE BĘDZIE
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:25
SAN FRANCISCO
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:30
@adamon113: A TAM GDZIE TO
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:33
@KaSuPl: KRETOWISKO
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:42
@TheMJawesome: BĘDZIE STAŁ MÓJ BANK
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:45
Do roboty mam smykałkę
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:23
@adamon113: .
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:33
@adamon113: Krzepe mam jak wół.
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:28
Sam pociągnę wóz pustaków
Odpisz
12 grudnia 2017, 22:57
@Pepe_roni: Choćby był bez kół
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:20
@Asiimov: .
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:41
@Asiimov: Tu na razie jest Jan Paweł
Odpisz
13 grudnia 2017, 00:14
@Snowtrooper: ale będzie 9.11
Odpisz
13 grudnia 2017, 06:18
@fullfun: Nosz Wy Hóie
Odpisz
13 grudnia 2017, 06:41
@KaSuPl: no i co jest gorsze kropka czy takie coś? a mnie się czepiali że zepsułam
Odpisz
13 grudnia 2017, 06:44
@czarno_bialy_koteu: Kiedy się ciebie ktoś czepiał? Poza tym widziałem jak napisałeś kropkę no i celnik się ciebie nie czepiał tylko "przrlecieliśmy" prze nią. A tu widzę kolega napisał 9/11 więc z tego raczej dalej nie pójdziemy...
Odpisz
13 grudnia 2017, 08:04
@KaSuPl: to od coolsceletona
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:27
@CoolSceleton95: TY OGÓRASIE
Odpisz
12 grudnia 2017, 16:14
Odpisz
12 grudnia 2017, 18:28
@Fenix303: no przykro mi
Odpisz
13 grudnia 2017, 08:52
@Fenix303: pasuje?
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:50
Co ten sierpień
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2017, 21:28
Słaby lipiec, dałbym tam "widzisz tego gościa". Brakuje mi też bardzo "bożu czy ktoś tam może do nieba" oraz "Improvise. Adapt. Overcome"
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:25
Grudzień i tak, zgadzam się bo widze do czego zmierza ten świat
Odpisz
12 grudnia 2017, 19:51
Jak ten czas leci...
Odpisz