Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2017, 16:16
w Rosji to remiza blokuje ciebie
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:10
@reLik: To było w Serbii.
Odpisz
14 grudnia 2017, 23:08
wybacz nie wiedzialem, ale napisałem to ze względu na cyrylicę na remizie oraz że Rosja najbardziej pasowala do mojego komentarza
Odpisz
15 grudnia 2017, 14:16
@reLik: *w Rosji Radzieckiej :)
Odpisz
14 grudnia 2017, 18:07
Karma bicz.
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:13
mogli by zrobić alarm * fałszywy* i z uwagi że blokuje im podjazd po prostu go ztaranować.
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:27
rosja... no tak
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:26
@Ptasznik: Raczej Serbia albo Bułgaria bo widzę po napisach
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:32
@Buras: nie wiem
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:40
@Ptasznik: widać napis "slużba spasenja" czyli serbia
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:19
ZGASILI go
*ta bum tss*
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:41
I dobrze
Odpisz