Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2017, 15:32
Bo to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy przy sobie?
Odpisz
28 maja 2018, 15:23
@Krzyniu: Prawda.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:43
Biedne drzewa
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:25
żeby mieć jak się obronić
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2017, 20:22
Nóż zawsze warto mieć przy sobie. Nie wiem, czemu tak wielu ludzi to niepokoi.
Odpisz
15 grudnia 2017, 23:09
@Kejdzej: racja, nóż to świetne narzędzie
Odpisz
16 grudnia 2017, 15:46
@Kejdzej: Tu nie chodzi o narzędzie tylko o zastosowanie i intencje
Odpisz
16 grudnia 2017, 21:34
@Kejdzej: Ja tam zawsze noszę swojego Sanremu.Często się przydaje 😏
Odpisz
16 grudnia 2017, 19:18
W Texasie możesz łazić z glokiem...
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:43
Wczoraj widziałam to w poczekalni.
Odpisz
16 grudnia 2017, 09:39
Scyzoryk?
Odpisz
15 grudnia 2017, 18:37
byo
Odpisz
15 grudnia 2017, 18:29
bło lata temu
Odpisz
15 grudnia 2017, 18:01
"z nożem wszystko idzie szybciej"
Odpisz