Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ezio3971

25 października 2023, 10:05

muzg mnie swędzi

Avatar PanMixer

16 grudnia 2017, 10:02

Ostateczny dowód na to, że Ziemia jest wklęsła

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Bearner

1 stycznia 2022, 20:07

@kacp80: xd

Avatar Jeja_Polak

2 stycznia 2022, 13:37

@kacp80: przepraszam

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2017, 15:04

czemu to siano nie spadło w doł? S

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar fifcio256

22 grudnia 2017, 21:54

@Fabrizer420: sory jestem prostym ślusarzem

Avatar Fabrizer420

23 grudnia 2017, 10:23

@fifcio256: miło poznać

Avatar xAzumiKx

16 grudnia 2017, 12:04

Nie jeździłem rowerem od jakiś 6 lat, ale chciałbym zjechać z czegoś takiego (Oczywiście gdybym miał później co najmniej 500m na zahamowanie).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar xAzumiKx

16 grudnia 2017, 17:03

@Dulineek: W tym jest problem.

Avatar jeja333

21 grudnia 2017, 20:12

@Dulineek: Dla mnie to wygląda na odwrót że dom jest na górze

Avatar Aqqressive

17 grudnia 2017, 08:13

az mam ochote wbic sie na te droge rowerem z rozpędu

Avatar mante

16 grudnia 2017, 12:18

Skądś kojarzę ten dom.. To jest z jakiegoś filmu?

Avatar Arturo11

16 grudnia 2017, 17:17

@mante: Dom nie wiem, ale podobna perspektywa była w Incepcji w jakieś scenie

Avatar Piket

Edytowano - 16 grudnia 2017, 19:19

@mante: Interstellar... Polecam obejrzeć...

Avatar Zenon_Smolik

17 grudnia 2017, 02:57

@Piket: Właśnie skończyłem oglądać... Ciekawy film. Bardzo.

Avatar mateusz123_hiro

16 grudnia 2017, 19:18

Wait a sec

Avatar Kapibara_Pana_Jacka

16 grudnia 2017, 18:07

ej stop bo mózg mnie boli :/

Avatar arcinin

16 grudnia 2017, 15:35

Aparat z trybem panoramicznym na dronie, który stopniowo się obniżał i obracał kamerę/telefon

Avatar KaSuPl

16 grudnia 2017, 09:57

Jak zrobiono to zdjęcie?

Avatar DomiKicia

16 grudnia 2017, 10:01

@KaSuPl: aparatem

Avatar theCPCK

16 grudnia 2017, 10:10

@KaSuPl: chyba panorama tylko że z góry na dół a nie na płasko

Avatar KaSuPl

16 grudnia 2017, 10:13

@theCPCK: Aha no dzięki :)

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2017, 14:52

@DomiKicia: Kiedy nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale chcesz komuś śmiesznie odpowiedzieć

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2017, 13:22

przypomina Elizjum

Avatar Jcavatarr

16 grudnia 2017, 12:59

Zjechał bym

Avatar BonnieThePirate

16 grudnia 2017, 11:52

Nowa część interstellar zapowiada się nieziemsko!

Avatar Pietrzek

16 grudnia 2017, 11:35

Przypomina Interstellar

Avatar Szortek

16 grudnia 2017, 10:06

Stroma ta góra

/s

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka