Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 grudnia 2017, 02:16

Właśnie po to zdrowym obywatelom broń. Wyobraźcie sobie gdyby spełniły się mokre sny lewactwa i ta kobieta nie miałaby broni.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2017, 14:51

Ale ty tak na serio?

Avatar lorax12

17 grudnia 2017, 15:40

z naciskiem na "zdrowym"

Avatar DarkusPL

17 grudnia 2017, 16:14

Ale co?

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2017, 17:39

@DarkusPL: Zawsze mi się wydawało, że lewica to z reguły liberalne osoby ergo chcą normalnego dostępu do broni.

Avatar DarkusPL

Edytowano - 17 grudnia 2017, 19:44

A widziałeś ty wypowiedzi polskich posłów totalnej opozycji na temat ustawy o dostępie do broni palnej?

Avatar Szoko

17 grudnia 2017, 17:41

Marze zeby kiedys wejsc na czeska strone z memami i uslyszec to samo o polakach co tutaj o czechach

Avatar napletnik

17 grudnia 2017, 17:11

Prawilnie

Avatar Miguelp

17 grudnia 2017, 16:48

czemu czesi są fajniejsi niż polacy?
u nich nawet babcie są lepsze niż ja

Avatar FinlandMasterRace

17 grudnia 2017, 15:20

hURR DURR BRoŃ ZABIJA L u d Z I

Avatar TorcidaWiktor

17 grudnia 2017, 14:20

xD

Avatar Bicek

17 grudnia 2017, 14:17

babcinej torebki? :D

Avatar Henzej

16 grudnia 2017, 18:59

Czechy to piękny kraj z cudownymi ludźmi

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2017, 19:02

@Henzej: Nie to co nasz kraj

Avatar Krzyniu

16 grudnia 2017, 21:09

@Henzej: Czechy to po prostu lepsza, bardziej zabawna Polska.

Avatar Shay_Cormac

17 grudnia 2017, 00:06

@Krzyniu: Jak to powiedziała nasza katechetka, Czechy to bezbożny kraj, nie to co polska, bo ona miała wiele nieszczęść, a Czesi nie. I potem przez całą podstawówkę mówiła że Czesi to podludzie bo nie wierzą w Boga i nie stracili niepodległości.

Avatar Krzyniu

17 grudnia 2017, 00:28

@Shay_Cormac: X - D

Avatar EmielRegis

16 grudnia 2017, 19:27

Pewnie się zdziwił jak babcia posłała mu kulkę

Avatar mojalubiplacki

16 grudnia 2017, 18:52

Nie każdy bohater nosi pelerynę

Avatar Shadow_blade

16 grudnia 2017, 19:27

@mojalubiplacki: Ale legalną broń już tak.

Avatar Princess_Unattainable

16 grudnia 2017, 18:55

I to świadczy o tym jacy Czesi są wspaniałymi ludźmi.

Avatar Boberek00

16 grudnia 2017, 18:51

Prawidłowo

Avatar Strex

16 grudnia 2017, 18:51

buta

Avatar TheOfficialForeus

16 grudnia 2017, 18:49

nic złego w tym nie ma jak miała legalnie

Avatar GooseApocalypsE

16 grudnia 2017, 18:49

To chyba dobrze, nie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka