Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 grudnia 2017, 02:16
Właśnie po to zdrowym obywatelom broń. Wyobraźcie sobie gdyby spełniły się mokre sny lewactwa i ta kobieta nie miałaby broni.
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:51
Ale ty tak na serio?
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:40
z naciskiem na "zdrowym"
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:14
Ale co?
Odpisz
17 grudnia 2017, 17:39
@DarkusPL: Zawsze mi się wydawało, że lewica to z reguły liberalne osoby ergo chcą normalnego dostępu do broni.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 19:44
A widziałeś ty wypowiedzi polskich posłów totalnej opozycji na temat ustawy o dostępie do broni palnej?
Odpisz
17 grudnia 2017, 17:41
Marze zeby kiedys wejsc na czeska strone z memami i uslyszec to samo o polakach co tutaj o czechach
Odpisz
17 grudnia 2017, 17:11
Prawilnie
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:48
czemu czesi są fajniejsi niż polacy?
u nich nawet babcie są lepsze niż ja
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:20
hURR DURR BRoŃ ZABIJA L u d Z I
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:20
xD
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:17
babcinej torebki? :D
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:59
Czechy to piękny kraj z cudownymi ludźmi
Odpisz
16 grudnia 2017, 19:02
@Henzej: Nie to co nasz kraj
Odpisz
16 grudnia 2017, 21:09
@Henzej: Czechy to po prostu lepsza, bardziej zabawna Polska.
Odpisz
17 grudnia 2017, 00:06
@Krzyniu: Jak to powiedziała nasza katechetka, Czechy to bezbożny kraj, nie to co polska, bo ona miała wiele nieszczęść, a Czesi nie. I potem przez całą podstawówkę mówiła że Czesi to podludzie bo nie wierzą w Boga i nie stracili niepodległości.
Odpisz
17 grudnia 2017, 00:28
@Shay_Cormac: X - D
Odpisz
16 grudnia 2017, 19:27
Pewnie się zdziwił jak babcia posłała mu kulkę
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:52
Nie każdy bohater nosi pelerynę
Odpisz
16 grudnia 2017, 19:27
@mojalubiplacki: Ale legalną broń już tak.
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:55
I to świadczy o tym jacy Czesi są wspaniałymi ludźmi.
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:51
Prawidłowo
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:51
buta
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:49
nic złego w tym nie ma jak miała legalnie
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:49
To chyba dobrze, nie?
Odpisz