Farta miał, a ja miałem lagi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2021, 10:25
Często ktoś z kim gram używa tytułu jako wymówki, a przyczyną był bezsensowny 44 16 1
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:24
w overwatchu zawsze ja i przeciwnik piszemy ggwp i nie ma spiny
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:34
@makajet: od czego to skrót? I jak wyświetlić licznik fps
Odpisz
18 grudnia 2017, 00:43
@BlenderZenek: good game well played. A fps włącza się ctrl + r alt + r. Coś takiego.
Odpisz
18 grudnia 2017, 14:21
@BlenderZenek: Alt + F4
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:54
Kiedyś grałem sobie w coś w rodzaju CSa na telefonie, bodajże Critical Stroje czy jakoś tak, zdążyło mi się tak że grałem deadmatch i wszyscy wyszli i zostałem sam z jakimś gościem, on mi napisał na czacie "Im better than you", ja mu na to "hahahah" i kiedy go na mapce znalazłem to go zabiłem i zostało mi 1 hp
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:28
critical ops?
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:17
@HIbiskus123: nie, to był Critical Strike, przynajmniej tak mi się wydaje, grafika podobno taka sama jak w CS 1.6 ale ja się nie znam na CS
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:08
Dobra weź się ogarnij idioto i przestań oszukiwać, ja ci tylko fory dawałem jakbym grał na serio to byś się zesrał
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:10
I poza tym lagi miałem
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:50
i zamiast w kliknąłem zmianę broni
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:38
no ku*wa formy nie mam dawno nie grałem (zrobiłem se godzinna przerwe) i z reszta ku*wa lagi mam więc ch*j ci w odbyt psie zaje**ny
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:31
ja grając np takie próby dziewiątki w destiny nowym jak coś nie pójdzie to mówię zwyczajnie że " sory zje**łem ". Znacznie lepiej jest się według mnie przyznać jak coś nie idzie niż pieprzyć od rzeczy o jakichś lagach, haxach czy innych pierdołach... naprawdę jedyne co ci to da to niechęć drużyny do ciebie
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:45
Jak ostatnio grałem w csa 1vs2 z kolegami, strasznie słabo grali bo ponad 600 pkt różnicy... oni razem 200 a ja 800pkt lol
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 16:42
>bońdź mno
>anon lv 13
>skola
>najlepszy kolega chce 1v1 w wota
>oh**.exe
>nie masz telefonu
>drugi kolega pożycza
>okejwszyskookej.exe
>ku*wa dali ci jakiegoś je**nego traktorka
>a mu dali tygrysa ku*wa
>ch** twój geniusz strategiczny wygrywa(wyjebujesz mu ze skały naryjca)
>"cziter cziter i h*j miaem llaki r*cham cimatke tak na dokłatke"
>lol graliśmy na sieci lokalnej
>wyjebujesz mu kose pod żebra i bierzesz portfel
>5 zł profit
>idziesz se kupić drożdżówkę ze sklepiku
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:04
@BCV11: ktoś w ogóle gra w wota mobilnego? :V
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:08
@Ketjow08: moi koledzy
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:20
@Ketjow08: ja gram w mobilnego na komputerze
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:11
bo mama mi przeszkadzała jak firanki wieszała
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:07
tom 1 z 10
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 17:27
Tom 2
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:04
"Sorry, byłem zbyt zajęty r*chaniem twoją starą"
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:36
wziąłem przypadkiem nie tą broń/postać/pojazd
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:06
Ja tam dopisuję GG
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:28
Jesteś pie**olonym noobem który nie potrafi 1v1 ja mam cały czas lagi a po za tym dawał ci wygrać bo jesteś noobem a ja jestm pro
Odpisz