Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2017, 19:39
Kiedy cały wyścig idzie perfekcyjnie a na ostatnim zakręcie uderzasz w samochód i spadasz na 3 miejsce -_-
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 16:30
@Green_Arrow: żeby tylko... w tych trudniejszych wyścigach często miałem tak ,że zapi***alam +200/h jade perfekcjnie cały czas i na ostatnim zakręcie który oczywiście muszi bycukryty i ostry pod kątem 90* zapominam kręcić albo źle skręcam albo ch*j bot odpala nitro albo z dupy pojawia się ciężarówka i ch*j cała prędkoś wytracona wszyscy mnie wyprzedają misja do restartu
ale i tak uwielbiam te grę do teraz w nią w kółko gram :)
Odpisz
18 grudnia 2017, 22:20
@Sebzer: Mam dokładnie to samo :D
Dodam jeszcze te wyścigi bez Nitra ( zapomniałem ich nazwy ), gdzie spokojnie prowadziłem przez 3 okrążenia a na ostatnim przeciwnik mnie zepchnął na ścianę i zostałem na ostatnim miejscu...
Odpisz
1 lutego 2018, 17:37
@Green_Arrow: najgorzej :/
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:23
K-KANSEI DORIFTO?!
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:12
5/5 bo Skyline R34 GT-R
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:06
@Demon_123: Jedyna r34 po którym nie spodziewasz się porno
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:36
uh pamietam ta gre
zawsze bylem od 2nr 3km dalej!!!
Odpisz
17 grudnia 2017, 16:00
!
Odpisz