Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2017, 23:15
Mam na szyi fotel ciemny, więc jestem spaniel piękny
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:59
Zawsze się zastanawiałem po co te psy nosiły w tej baryłce jakiś alkohol
Odpisz
18 grudnia 2017, 22:08
@BonnieThePirate: Był taki mit, że skoro po wypiciu alkoholu odczuwasz takie ciepło to może to ogrzać zagubionego w górach wędrowca.
Odpisz
18 grudnia 2017, 22:28
@Nanook: ahaaaa
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:30
yyy to ten
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:37
@InsaneFOX13: ,,na szyi"
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:46
@TenLucznik: jeden ch*j
Odpisz
18 grudnia 2017, 22:18
@InsaneFOX13: mam pod pachą beczkę z wódą jestem ku*wa dz*wką grubą!
Odpisz