Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 11:48
Macie szczęście bo jak wracałem z zajęć angielskiego 11 grudnia 2018 koło pigwy która jest niebezpieczna prawda podobnie psychiczna mało tego wracałem sam
Odpisz
19 grudnia 2017, 12:41
zaebisty art, kto jest autorm (arta nie obrazka lul)
Odpisz
19 grudnia 2017, 12:43
@kasjan132pl: Jaki art?To jest zdjęcie Lechickiego mecha bojowego.
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:16
@kasjan132pl: Stephen Oakley (sorka że tak późno)
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:41
fenk ju komorade
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:27
@kasjan132pl: noł problem
Odpisz
19 grudnia 2017, 12:49
jaki autor?
Odpisz
19 grudnia 2017, 16:35
@urbano: .
Odpisz
19 grudnia 2017, 17:01
@Max_the_Paladin: .
Odpisz
19 grudnia 2017, 23:25
@urbano: .
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:16
@urbano: Stephen Oakley
Odpisz
19 grudnia 2017, 23:05
Ostatnio szedłem ~4km przez las, o 18, zajebiście strasznie było, polecam :o
Odpisz
20 grudnia 2017, 00:33
@PchlaRenatka: Wracalem z rorat
jeblo cos w krzakach
xo ty wiesz o byciu szybkim
Odpisz
21 grudnia 2017, 22:24
@MR_Lizard: Ja szedłem powoli, ale jak coś przebiegło w lesie to zawału dostałem
Odpisz
21 grudnia 2017, 23:58
@PchlaRenatka: you're a trap
Odpisz
20 grudnia 2017, 21:25
Fajny kot
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:20
Zajebiste *^*
Odpisz
20 grudnia 2017, 10:46
..do domu daleko
Odpisz
20 grudnia 2017, 07:36
Kiedyś z kumplami w 2016 zauważylismy penisa ze śniegu i go rozwalismy
Odpisz
22 grudnia 2017, 17:19
@Onix_Wodny: Na podwórku w szkole
Odpisz
30 grudnia 2017, 11:16
@Filipiasty142: taki sam tylko owłosiony
Odpisz
8 stycznia 2018, 12:16
@Onix_Wodny: i nie w tym miejscu
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:45
Normalna dziewczyna je jakieś hamburgery w macu a a ja wolę kiełbasę z musztardą rosyjska
Odpisz
20 grudnia 2017, 06:37
@TamuraReiko: musztarda to miłość musztarda to życie
Odpisz
19 grudnia 2017, 23:52
znalazłem be loga jeja :)
Odpisz
19 grudnia 2017, 23:53
@Polska_Kobra: *bez
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:47
Po prostu kocham zimę :)
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:07
Hachi-roku!?
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:16
@Snorciakkk: 86 Zawsze na topie :D
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:08
typowe polskie osiedle
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:01
tak z ciekawości spytam czy to z jakiejś gry
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:19
Czemu noce w zimie są dziwnie jasne?
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:25
@absol: Bo śnieg jest biały.
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:41
@absol: Śnieg odbija światło z Księżyca i gwiazd.
Odpisz